Elektro školení dle vyhlášky 50/78 Sb. určené pro slaboproudaře, elektrikáře i revizní techniky

Institut vzdělávání a informací BAEL v Ostravě zajišťuje školení dle Nařízení vlády 194/2022 (dříve vyhláška 50/78 Sb.), které je určeno pro elektrikáře, slaboproudaře, revizní techniky a projektanty.


Školení elektro dle vyhlášky 50/78 Sb. Karviná, Nový Jičín
Pokud pracujete s elektřinou, zákon vyžaduje získání osvědčení podle NV 194/2022. Chcete-li takové osvědčení získat, přihlaste se na školení, které pořádá Institut vzdělávání a informací BAEL.

Naše školení a přezkoušení je určené pro elektrikáře, slaboproudaře, revizní techniky i projektanty. Jedná se o jednodenní školení, probíhající v naší učebně od 9 hodin. Vedou ho profesionální lektoři s bohatými praktickými zkušenostmi, které Vám velmi rádi předají.

Školení poskytujeme pro osvč, živnostníky, podnikatele a firmy z celého Moravskoslezského kraje, ale není pro nás problém ho zařídit i v rámci celé České republiky.

Je možné, aby školení probíhalo přímo u Vás ve firmě, ale požadujeme minimálně osm uchazečů.

Nezapomeňte si sebou vzít veškeré doklady o dosaženém vzdělání, potvrzení o zdravotní způsobilosti, o délce praxe v oboru elektro a případně starší osvědčení.

Je nutné, abyste se vždy přihlásili e-mailem, telefonicky či na našich webových stránkách!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.

Odborná způsobilost v elektrotechnice – školení dle Nařízení vlády č. 194/2022 Sb.
Školení odborné způsobilosti v elektrotechnice podle platné legislativy a nařízení vlády realizuje institut vzdělávání BAEL z Ostravy pro elektrikáře, projektanty a slaboproudaře.

Prodej odborných publikací, knih, tiskopisů a příruček pro elektrotechniky

Prodej odborných publikací, knih, tiskopisů a příruček pro elektrotechniky
Institut vzdělávání a informací BAEL poskytuje prodej odborných knih, tiskopisů, příruček a další odborné publikace pro elektrotechniky. Zakoupit je můžete na e-shopu nebo přímo na provozovně

Příručka pro zkoušky elektrotechniků

Příručka pro zkoušky elektrotechniků
Odborná publikace „Příručka pro zkoušky elektrotechniků, požadavky na základní odbornou způsobilost“ je připravená k prodeji v Ostravě, která není daleko i pro elektrotechniky z okolí Opavy.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BAEL Jindřich Babarík
WEBOVÁ STRÁNKA
BAEL
www.bael.cz
Adresa

Adresa

Korunní 984/32
Ostrava - Mariánské Hory 709 00

bael@bael.cz
+420 775 556 333


Najdete nás také zde:

ARES
captcha