Podešve, patníky a podrážky přímo od výrobce obuvnických komponentůKvalitní obuvnické materiály jako jsou podešve, patníky či podrážky nabízí společnost KOMPONENTY, a.s. ZLÍN, která je významným českým výrobcem obuvnických komponentů a jiných technických dílů.

Kvalitní obuv potřebuje kvalitní obuvnické komponenty! Specialistou na obuvnické komponenty je společnost KOMPONENTY, a.s. ZLÍN, která se zabývá výrobu podešví pro běžnou, sportovní trekingovou obuv i pro bezpečnostně pracovní boty. Mezi výrobky této firmy naleznete také pryžové podrážky a patníky různých druhů a velikostí.

Všechny výrobky jsou z kvalitních materiálu a garantují maximální spolehlivost. Díky svému profesionálnímu zpracování zajistí obuvnické podešve zajistí dokonalý komfort při nošení a dlouhou životnost. Podešve máme v těchto materiálech:

- pryžové
- pur-pryž
- pur
- termoplastický elastomer (TPE)
- PVC
- EVAC.

Jako novinku pro Vás máme celopryžovou podešev SILOA, kterou doporučujeme pro lehkou pracovní obuv a široké spektrum outdoorové obuvi. Zákazník má na výběr pryžové směsi s různými vlastnostmi. Denní výrobní kapacita je 60 párů od jedné velikosti.

Před samotnou výrobou vždy zpracujeme technickou dokumentaci, připravíme modely a formy podle přání zákazníka.

Díky výrobě kvalitních produktů pro obuvnický průmysl jsme si získaly důvěru u významných výrobců obuvi a distributorů obuvnického materiálu nejen na českém trhu, ale i v evropských zemích.Zadavatelem microsite je firma 

KOMPONENTY, a.s. ZLÍNVnitrostátní a mezinárodní doprava, autodoprava, kamionová přeprava, logistika, spedice, přepravní služby.

Vnitrostátní a mezinárodní doprava, autodoprava, kamionová přeprava, logistika, spedice, přepravní služby

Rekreační středisko Sycherák, ubytování, kemp, chatky.

Rekreační středisko Sycherák, ubytování, kemp, chatky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výroba dynamických pryžových těsnění pro automobily

Saar Gummi Czech s.r.o. SGC

Výroba dynamických pryžových těsnění pro automobily

Společnost Saar Gummi Czech s.r.o. je předním evropským výrobcem dynamických pryžových těsnění pro automobily. Dodává těsnění do každého čtvrtého automobilu, které je v Evropě vyrobeno.


Výprodej pracovní obuvi, volnočasové boty dámské, pánské, dětské polobotky - sleva na poslední páry v eshopu

FLEXIKO CZ s.r.o. Český výrobce flexi obuvi

Výprodej pracovní obuvi, volnočasové boty dámské, pánské, dětské polobotky - sleva na poslední páry v eshopu

V eshopu firmy FLEXIKO CZ s.r.o. Zlín nakoupíte ve výprodeji poslední páry pracovní obuvi. Sleva také na volnočasové boty i polobotky. Kvalitní koženou obuv u nás pořídíte velmi levně.


Rozhrnovací, roztahovací pogumované drážkované válce - výroba

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín

Rozhrnovací, roztahovací pogumované drážkované válce - výroba

Výrobou roztahovacích pogumovaných drážkovaných válců sloužících k rozhrnování dopravovaného materiálu od středu do stran se zabývá společnost Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.


Vlnovcové hadice - nerezové, kovové, vysokotlaké hadice z PTFE

MACROFLEX s.r.o. Kompenzační prvky do potrubních systémů

Vlnovcové hadice - nerezové, kovové, vysokotlaké hadice z PTFE

Společnost MACROFLEX z regionu Zlínský kraj dodává vlnovcové hadice. Standardní výrobní program je zaměřen na nerezové hadice, kovové hadice pro výfuková potrubí a vysokotlaké hadice z PTFE.


Pracovní obuv do kuchyně, gastro obuv

TIPABOTY s.r.o.

Pracovní obuv do kuchyně, gastro obuv

Pohodlnou a kvalitní pracovní obuv vhodnou do kuchyní a gastro provozů naleznete u českého výrobce a prodejce zdravotní pracovní obuvi tipaboty.cz z Třebíče.