Tlakové hadice pro rozvod průmyslových olejů a paliva

Tlakové hadice pro rozvod průmyslových olejů a paliva pro použití v různých odvětvích v okolí Telče a Slavonic na zakázku vyrábí firma DAMATECH s.r.o. z Dačic.


Tlakové hadice pro rozvod průmyslových olejů a paliva
Sháníte v blízkosti Telče nebo Slavonic prodejce tlakových hadic? Hodila by se Vám nová kvalitní hadice pro dopravu pohonných hmot a olejů, která odolá vysokému namáhání? Pokud se nacházíte ve Slavonicích nebo Telči, navštivte prodejce hydraulických a tlakových hadic – firmu DAMATECH s.r.o. V Dačicích.

Poradíme Vám s výběrem vhodných tlakových hadic pro rozvod pohonných hmot a syntetických olejů. Tyto hadice jsou vyrobeny ze speciálních materiálů, které vydrží namáhání těmito agresivními látkami. Tlakové hadice jsou určeny pro běžné pracovní tlaky, pořídíte u nás i hydraulické hadice pro vysokotlaké hydraulické systémy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Hydraulické hadice se šroubením na míru - výroba na počkání

Hydraulické hadice se šroubením na míru - výroba na počkání
Zakázkovou výrobou hydraulických hadic se šroubením na míru nejen pro manipulační techniku poskytuje v okolí Třebíče a Dačic firma DAMATECH. Hydraulické hadice zhotovíme na počkání.

Hydraulické hadice pro kapalná média – oleje, benzíny, horkou vodu, chladící kapaliny

Hydraulické hadice pro kapalná média – oleje, benzíny, horkou vodu, chladící kapaliny
Hydraulické hadice pro rozvod kapalných médií na zakázku zhotoví firma DAMATECH v Dačicích. Sestavíme Vám hydraulický okruh pro oleje, benzíny, horkou vodu, ale i chladící kapaliny.

Pryžové tlakové hadice pro dopravu vzduchu a průmyslové vody

Pryžové tlakové hadice pro dopravu vzduchu a  průmyslové vody
Pryžové takové hadice pro dopravu průmyslové vody a vzduchu prodává firma DAMATECH, spol s.r.o. v Dačicích. Na zakázku zhotovíme hydraulické hadice v dané délce a určitým typem ukončovacího závitu.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA DAMATECH, spol. s r.o. Hydraulické hadice Dačice
WEBOVÁ STRÁNKA
DAMATECH, spol. s r.o.
www.damatech.cz
Adresa

Adresa

Antonínská 20
Dačice 380 01

damatech@seznam.cz
+420 602 587 656


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha