DAVEX - CZ, spol. s r.o.

Grafický design pro firmy - full servis, digitální certifikovaný nátiskZadavatelem microsite je firma DAVEX - CZ, spol. s r.o.Fotopolymerní štočky - výroba FTL štočků pro flexotisk technologií Full HD flexo

Společnost DAVEX - CZ Zlín vyrábí fotopolymerní štočky pro potisk všech materiálů. Při výrobě FTL štočků pro flexotisk používá nejmodernější technologii na trhu Full HD flexo.Výroba FTL štočků pro flexotisk, nebo-li tiskových matric je největším know-how společnosti DAVEX - CZ Zlín. Firma vyrábí fotopolymerní štočky moderní technologií Full HD flexo, díky tomu je zaručena vysoká kvalita a dlouhá životnost FTL štočků.
Fotopolymerní štočky se vyrábí v různých tloušťkách i různé tvrdosti, jsou vhodné pro potisk všech běžných materiálů - papír, kartony, fólie HPPE, LDPE.

Vzhledem k tomu, že kvalita obalových materiálů má podstatný vliv na výsledný prodej celého výrobku, je nutné i tisk obalů zajistit v nejvyšší kvalitě.
Obraťte se proto na firmu DAVEX - CZ z regionu Zlínský kraj, která Vám poskytne odborné poradenství v oblasti potisku obalů a je schopna zajistit kompletní servis od grafického designu až po výrobu finálních obalů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba klišé - tiskové formy pro tampónový tisk

Výroba klišé - tiskové formy pro tampónový tisk

Společnost DAVEX - CZ Zlín je dodavatel klišé - připraví tiskové formy pro tampónový tisk. Výroba kvalitního klišé je nezbytná pro kvalitní tisk. Firma působí nejen v lokalitě Zlínský kraj.


Grafický design pro firmy - full servis, digitální certifikovaný nátisk

Grafický design pro firmy - full servis, digitální certifikovaný nátisk

Společnost DAVEX - CZ Zlín se zaměřuje také na grafický design pro firmy - poskytujeme full servis. Díky službě digitální certifikovaný nátisk u nás nehrozí zbytečné výdaje.
>
>