Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@avdpajeni.eu

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 602 576 758

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Hanůvka 617/2
Kravaře 747 21

Pájení měděných a mosazných komponentů pájkami BLOCKADE®

Společnost A.V.D. pájení používá a nabízí zákazníkům implementaci technologie plamenového pájení měděných a mosazných komponentů pájkami BLOCKADE®, které plně nahrazují pájky s příměsi drahého stříbra


Pro pájení plamenem měděných komponentů (trubek) se často používá pájka se složením měď + fosfor + stříbro s obsahem stříbra 5-15%. Vzhledem ke stále rostoucí ceně stříbra se nabízí možnost využít pájky bez obsahu stříbra. Společnost A.V.D. pájení, která působí nejen v Opavě, Ostravě ale celé České a Slovenské republice, používá a nabízí svým zákazníkům implementaci technologie plamenového pájení spojů měď + měď resp. měď + mosaz. Jedná se o různé druhy měděných trubek popř. měděných trubek spojovaných s mosaznými přírubami a koncovkami.

Velmi vhodnou variantou pájky pro tento typ spojů je pájka se složením měď+ fosfor + cín. V kombinaci s plynným tavidlem odpařovaným přímo do pájecího plamene vytváří pevný a povrchově čistý spoj. Teplota tavení pájky je v rozmezí 650 až 700 °C. Pevnost v tahu je 250N/mm2 a také teplota je nízká stejně jako u stříbrných pájek.

Nabízíme i zcela novou pájku se složením měď + fosfor + cín + křemík s označením BLOCKADE®. Pájka má zcela specifické složení i vlastnosti. Povrch pájeného spoje je čistý, lesklý a kompaktní. Pájka má teplotu tavení v rozmezí 640 - 680 °C a pevnost v tahu 250N/mm2. Lze ji použít jak s plynným tavidlem odpařovaným přímo do pájecího plamene tak v kombinaci s tavidlem v pastě např. ECOSMART®.

Pájka BLOCKADE® se velmi osvědčila především v odvětví klimatizace a chlazení. Spoje odolávají korozivnímu prostředí a namáhání vibracemi. Pájka plně nahrazuje doposud používané pájky s příměsí stříbra.

Společnost A.V.D. pájení Vám nabídne pájku BLOCKADE® v provedení tyče v balení min. 10 kg. Samozřejmě jsme připraveni pomoci s implementací materiálu BLOCKADE® do výrobního procesu, a to včetně návrhu vhodného tavidla a příslušenství pro pájení – hořáky, redukční ventily a další.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Hliníkové pájky a pasty na pájení hliníkových trubek a slitin

Hliníkové pájky a pasty na pájení hliníkových trubek a slitin

A.V.D. pájení s.r.o. se zaměřuje na tvrdé pájení a jeho problematiku v okolí Opavy i Ostravy. Nabídneme Vám velký výběr hliníkových pájek a past na pájení trubek a slitin v okolí Ostravy i Opavy.

Nové ekologické deoxidanty - tavidla ECOSMART® pro tvrdé pájení, bez obsahu boraxu

Nové ekologické deoxidanty - tavidla ECOSMART® pro tvrdé pájení, bez ...

Nové ekologické deoxidanty pro tvrdé pájení a bez obsahu boraxu dodává firma A.V.D. pájení s.r.o. z Kravař na Opavsku. Pořiďte si tavidla ECOSMART® bez toxických účinků.

Štítky:Svářečské práceSvářecí stroje

Podstránky

Pájení plamenem

Pájení plamenem, pájení natvrdo, pájení v kontinuálních pecích s řízenou atmosférou

Profesionální služby v oblasti pájení nabízí společnost A.V.D. pájení s.r.o. z Opavska. Přestože naším hlavním zaměřením je pájení natvrdo, provádíme kromě pájení plamenem také pájení v kontinuálních pájecích pecích s řízenou atmosférou. Poskytujeme rovněž kooperační kovovýrobu včetně pájení.

Prodej pájecích materiálů

Pájecí materiály – tavidla, pájky a příslušenství pro pájení plamenem

Specializované služby nejen v oblasti pájení plamenem, pájení el. indukcí či pájení v peci, ale rovněž bohatý výběr materiálů pro pájení – tavidla, příslušenství pro plamenné pájení nabízí společnost A.V.D. pájení s.r.o. se sídlem v Kravařích na Opavsku.

Poradenství v oboru pájení

Odborné poradenství v oboru pájení – pájecí materiály, technologie, návrhy

Profesionální služby v oboru pájení a prodeje pájecích materiálů, ale také odborného poradenství, zpracování návrhů pájecích technologií, doporučení vhodných pájecích postupů a materiálů s cílem úspory nákladů získáte u společnosti A.V.D. pájení s.r.o. z Opavska.


Kontakty

D&K Brazing s.r.o.
ul. Průmyslová 734/11
Olomouc 779 00
GPS: 49°34′27.84″ N, 17°17′17.09″ E

49°34′27.84″ N, 17°17′17.09″ E

QR kód firmy D&K Brazing s.r.o.

A.V.D. pájení s.r.o.
Hanůvka 617/2
Kravaře 747 21
GPS: 49°56′29.76″ N, 18°1′13.87″ E

49°56′29.76″ N, 18°1′13.87″ E

QR kód firmy A.V.D. pájení s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA A.V.D. pájení s.r.o. specialista na pájení
Adresa

Adresa

Hanůvka 617/2
Kravaře 747 21

info@avdpajeni.eu
+420 602 576 758

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Pájení plamenem

Pájení plamenem

Prodej pájecích materiálů

Prodej pájecích materiálů

Poradenství v oboru pájení

Poradenství v oboru pájení

Kde nás najdete

Hanůvka 617/2
Kravaře 747 21

GPS49°56′29.76″ N, 18°1′13.87″ E

Plánování trasy

Hanůvka 617/2 Kravaře 74721

Prospekty

Certifikát kvality firmy