Zadavatelem microsite je firma Autoplachty Hradec Králové - Jiří Marha


Výroba autoplachet na míru, potisk, servis, Autoplachty Hradec Králové

Zabýváme se výrobou, potiskem, prodejem a montáží všech typů autoplachet - Autoplachty Hradec Králové - Jiří MarhaNaše firma Autoplachty Hradec Králové - Jiří Marha se specializuje na výrobu, servis a montáže autoplachet na všechny typy nákladních vozidel od přívěsných vozíků po návěsy Jumbo. Dále jsme schopni vyrábět z hlazených plachtovin, které snesou opravdu velkou provozní zátěž.

Dle požadavků zákazníka vyrábíme i atypická zastřešení, která jsou vhodná pro stánky, přístřešky, kryty na vysokozdvižné vozíky, bazény, pískoviště, obloukové haly, sklápěcí návěsy, kontejnery, reklamní bannery atd.

Realizujeme také potisk autoplachet a bannerů jak šablonovou tak již stále se rozšiřující technologií velkoformátového digitálního tisku s ochrannou UV laminací.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba autoplachet na náklaďáky, přívěsné vozíky, pick-up, třístranné shrnovačky, návěsy

Výroba autoplachet na náklaďáky, přívěsné vozíky, pick-up, třístranné shrnovačky, návěsy

Vyrábíme a montujeme autoplachty na nákladní vozy, přívěsné vozíky, na pick-up, třístranné shrnovačky, sklápěcí návěsy v naší firmě Autoplachty Marha sídlící v Hradci Králové.


Autoplachty s digitálním a šablonovým potiskem, ochrannou UV laminací

Autoplachty s digitálním a šablonovým potiskem, ochrannou UV laminací

Autoplachty s digitálním a šablonovým potiskem, ochrannou UV laminací - jsou plachty, jejichž výrobou se zabýváme. Naleznete u nás širokou škálu autoplachet nejen s digitálním a šablonovým potiskem a ochrannou UV laminací, ale i ...
>
>