Zadavatelem microsite je firma AGRODRUŽSTVO KLASAgrodružstvo, živočišná a rostlinná výroba, oprava strojů, okres Pardubice

Rostlinnou a živočišnou výrobou se zabývá Agrodružstvo Klas v obci Křičeň v okrese Pardubice. Chováme skot a prasata, věnujeme se produkci mléka, opravujeme zemědělské stroje.Agrodružstvo Klas je zemědělské družstvo, které se soustřeďuje především na rostlinnou a živočišnou výrobu. Naše družstvo si zakládá na tradici a kvalitě poskytovaných služeb. Sídlíme v obci Křičeň v okrese Pardubice.

Specializujeme se především na živočišnou výrobu a produkci mléka. Naše živočišná výroba je rozdělena do dvou středisek – Křičeňsko a Vítězná. V Křičeňsku chováme skot s vysokou produkcí mléka. Býčci těchto mléčných krav jsou určeni k prodeji. Ve středisku Vítězná chováme skot bez tržní produkce mléka. Vykrmený skot je určený k prodeji, část jalovic zůstává ve družstvu k obnově stáda. V obou střediscích chováme také prasata.

Dále zajišťujeme opravy zemědělských strojů, věnujeme se zámečnickým pracím a provozujeme čerpací stanici pohonných hmot ve středisku Rohoznice.

Pokud máte zájem o naše produkty či služby, neváhejte nás kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Mechanizace a dílny Pardubice - údržba, oprava a servis mechanizace i strojů včetně nákladních automobilů

Mechanizace a dílny Pardubice - údržba, oprava a servis mechanizace i strojů včetně nákladních automobilů

Zabýváme se opravou, údržbou a servisem zemědělské techniky, mechanizace, traktorů včetně nákladních aut - AGRODRUŽSTVO KLAS Pardubice


Živočišná výroba Pardubice – chov skotu na mléko a maso

Živočišná výroba Pardubice – chov skotu na mléko a maso

V našem družstvu se zaměřujeme na produkci mléka, chov skotu a chov prasat. Živočišná výroba je soustředěna do dvou samostatně hospodařících středisek - Křičeňsko a Vítězná.
>
>
>