Vybavení a potřeby pro kosmetické a kadeřnické salóny, e-shop, maloobchod, velkoobchod

Zařizujete si svůj kosmetický či kadeřnický salón? Hledáte do něj kvalitní vybavení, nábytek a pomůcky? To vše naleznete na internetovém obchodu firmy PULS – PRAHA, s.r.o.Firma PULS – PRAHA s.r.o. provozuje maloobchod, velkoobchod a e-shop s vybavením pro kadeřnické a kosmetické salóny.

Se zásobováním kadeřnických a kosmetických salónů máme více jak 20leté zkušenosti. Prodáváme produkty té nejvyšší kvality, a to pouze od ověřených dodavatelů.

Na našem internetovém obchodě naleznete veškeré kadeřnické potřeby jako jsou fény, kulmy, difuzéry, vysoušeče vlasů, kadeřnické stolky, umyvadla, vozíky, mobilní kufříky a pouzdra, nůžky, kartáče a hřebeny, cvičné hlavy, misky na barvy, pláštěnky, zástěry, alobaly, čepice, natáčky, pinety, sponky a samozřejmě i vlasovou kosmetiku od tuzemských i světových značek (barvy, pasty, gely, laky, šampony, kondicionéry.
V našem velkoobchodu či maloobchodu, ale také na e-shopu si můžete vybrat nábytek pro Váš kadeřnictví nebo kosmetický salón.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kadeřnické a kosmetické potřeby pro salóny krásy

Kadeřnické a kosmetické potřeby pro salóny krásy

Vybavení pro kadeřnické a kosmetické salony. Široký výběr, špičková kvalita, super ceny i e-shop. Profesionální kadeřnické potřeby od společnosti PULS - PRAHA, s r.o.


Kadeřnické potřeby – kompletní sortiment v prodejně v Praze i na e-shopu

Kadeřnické potřeby – kompletní sortiment v prodejně v Praze i na e-shopu

Široký výběr kadeřnických potřeb nejen pro profesionály. Vlasová kosmetika, kadeřnické nůžky i kadeřnický nábytek, vybavení kadeřnického salonu od firmy PULS - PRAHA, s r.o.