Microsite byla vložena dne:07.08.2019
ID microsite: 143596, počet zhlédnutí:  22

Velkoobchod profesionální vlasové kosmetiky a kadeřnických potřeb pro kadeřnické salony

Široký sortiment vlasových preparátů i kadeřnických nástrojů naleznete u firmy Martina Brůnová - velkoobchod vlasové kosmetiky v Hradci Králové. Kvalitní přípravky pro profesionální kadeřníky.

Velkoobchod profesionální vlasové kosmetiky a kadeřnických potřebPreparáty pro kadeřnické salonyKvalitní přípravky pro profesionální kadeřníky, Martina Brůnová - velkoobchod vlasové kosmetiky

Pečujte o vlasy svých zákaznic a zákazníků s vlasovou kosmetikou od společnosti Martina Brůnová - velkoobchod vlasové kosmetiky.

Pro ty nejlepší kadeřnické salony jsme připravili široký sortiment profesionální vlasové kosmetiky a kadeřnických potřeb, které naleznete v našem velkoobchodě v Hradci Králové. U nás si můžete vybrat z pestré škály vlasových přípravků, ať už se jedná o barvy na vlasy, šampony, balzámy, tužidla, vosky a další stylingové preparáty. Veškerá vlasová kosmetika pochází od světových značek, jako jsou Subrina professional, Vitalit´ys, Schwarzkopf a mnoho dalších. Kvalitu Vašeho stříhání ještě více podtrhnete našimi kadeřnickými potřebami, především ostrými nůžkami, fény, hřebeny i natáčkami.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY