Zatmavení, tónování autoskel bez demontáže skel-dokonalejší vzhled vozu za pár hodin

Firma Cartint Zlín nabízí zatmavení, tónování autoskel bez demontáže skel. Vůz získá dokonalejší vzhled již za pár hodin. Jsme mobilní, své služby nabízíme i v regionu Přerov, Prostějov.


aplikace autofolie za pár hodin, z vnitřní strany vozu
Pokud si u svého vozu necháte provést zatmavení skel, Váš vůz získá dokonalejší vzhled. Tónování autoskel bez nutnosti demontáže skel nabízí firma Cartint Zlín, která působí i v okolních regionech - Přerov, Prostějov a dalších částech Moravy.

Vše je hotové již za pár hodin - celá instalace zabere zhruba 2-4 hodiny, podle počtu zatmavovaných oken. Používáme metodu, kdy se aplikace folií provádí přímo na Vašem vozidle z vnitřní strany. Není nutná demontáž jediného dílu z vozu. U této metody nehrozí netěsnosti jako u skel lepených.

Tónováním autoskel mimo lepší vzhled docílíte vyšší odolnosti proti poškrábání, mastnotě. Díky bezpečnostní fólii dochází k zpevnění skel. Vlivem zatmavení se sníží teplota ve vozidle, zamezíte prostupu UV záření.

Boční skla za řidičem a zadní sklo můžete nechat natónovat libovolně. Přední boční skla se v současné době mohou tónovat jen částečně dle dané normy, většinou je jejich zatmavení dáno přímo z výroby. Na čelní sklo lze instalovat protisluneční pruh do horní části.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CARTINT, s.r.o. Fólie na ochranu laku auta Přerov
WEBOVÁ STRÁNKA
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adresa

Adresa


Přerov 750 02

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700


Najdete nás také zde:

ARES
captcha