Spolehlivé stěhování bytů, rodinných domů, kanceláří i celých firem

Firma Romana Košárka provádí spolehlivé stěhování v Opavě. Nabízíme všechny stěhovací služby a poskytneme vám stěhování rodinných domů, kanceláří i celých firem.


Spolehlivé stěhování Opava
Starosti se stěhováním hoďte za hlavu! Od toho je tady naše firma Roman Košárek. Nabízíme Vám komplexní služby v oboru stěhování čehokoli a kamkoli si přejete. Poskytneme vám spolehlivé stěhování bytů, rodinných domů, kanceláří i celých firem.

Naše firma vám poskytne kvalitní a spolehlivé stěhování, včetně zabalení, ustavení, vybalení a to včetně bez nutnosti Vaší přítomnosti:

- stěhování 7 dní v týdnu za super ceny
- šetrné zacházení s převáženými věcmi
- balení do bublinkové a strečové folie
- vyklízecí práce - půdy, sklepy

Naše firma má k dispozici dvě vozové jednotky o rozměrech 4, 1x2, 2x2, 2m a 4x2.2x2, 2m, včetně polstrovaného stěhovacího speciálu a v případě potřeby s možnost připojení vleku. Samozřejmostí je také pojištění zdarma u společnosti Kooperativa s pojistným krytím do výše 500.000, -.

Ať už se stěhujete v rámci ČR nebo do zahraničí, starosti nechte na nás. Nabízíme kvalitní služby za rozumné ceny a pomoc našeho plně vyškoleného personálu. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Poskytování levného a spolehlivého odvozu i rozvozu nábytku s dlouholetou praxí

Poskytování levného a spolehlivého odvozu i rozvozu nábytku s dlouholetou praxí
V oblasti odvozu a rozvozu nábytku vám bude jistě výborným partnerem firma Romana Košárka Stěhování Opava, která poskytuje levné a profesionální služby i v oblasti Krnova a jeho okolí.

Likvidace pozůstalostí vyřešíme za vás - Opava

Likvidace pozůstalostí vyřešíme za vás - Opava
Zdědili jste nemovitost a potřebujete ji vyklidit nebo hledáte odborníka na likvidace pozůstalostí? Společnost Roman Košárek Opava je tu přesně pro vás. Stěhování, balení a vyklízení všeho druhu je totiž naším oborem již řadu let. Likvidace pozůstalosti může být pro někoho velmi emotivní a ...

Stěhování levně a kvalitně včetně pojištění zdarma

Stěhování levně a kvalitně včetně pojištění zdarma
Stěhování levně a kvalitně provádí rodinná firma Stěhovací služby-Roman Košárek, která stěhuje již téměř 20 let. K stěhovacím službám nabízíme také pojištění.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stěhování Opava Roman Košárek
WEBOVÁ STRÁNKA
Stěhování Opava
www.stehovaniopava.cz
Adresa

Adresa

Rolnická 28
Opava - Kateřinky 747 05

stehovaniopava@seznam.cz
+420 603 331 027


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha