Zadavatelem microsite je firma Schachermayer, spol. s r.o. BrnoVše pro bydlení, stavbu i výrobu od jednoho dodavatele Schachermayer, spol. s r.o.

Sortiment více než 150.000 položek pro oblasti bydlení, stavby i výroby na jednom místě nabízí pobočka velkoobchodu Schachermayer v Brně.Široký výběr nabízeného zboží ocení řemeslníci a stavaři prakticky ze všech oborů. Brněnská pobočka společnosti Schachermayer navíc nyní nabízí novou službu - možnost návštěvy mimo otevírací dobu každou středu mezi 17 a 20 h. Stačí si dojednat přesný čas na tel. 543 420 601-604 a máte jistotu, že se výhradně Vám bude věnovat konkrétní odborný poradce.

Oblast bydlení zahrnuje od klasického nábytkového kování přes osvětlovací techniku, dveře a podlahy až po vybavení kuchyní.
Stavba nabízí kování pro okna a dveře, na sklo, dále těsnění, spojovací materiál i barevné kovy.
Pro výrobní řemesla je k dispozici ruční elektrické nářadí, nástroje, skladová technika
pracovní oděvy, ale také stroje zařízení pro zpracování dřeva a kovů.

Showroom v Brně je více než prodejní místo, najdete zde také poradenské služby a hledání individuálního řešení pro každého zákazníka.
Přijďte se přesvědčit!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nábytkové úchytky ze specializovaného velkoobchodu Brno -  u nás si vybere každý!

Nábytkové úchytky ze specializovaného velkoobchodu Brno - u nás si vybere každý!

O tom,jak dlouho a jak dobře Vám bude nábytek sloužit a jak dobře bude vypadat, rozhoduje z velké části výběr nábytkových úchytek a kování. V našem velkoobchodu nabízíme výrobky renomovaných výrobců.


Velkoobchod železářství Brno - showroom v novém

Velkoobchod železářství Brno - showroom v novém

Schachermayer, to je velkoobchod železářství se skutečně širokou nabídkou. Máme pro vás veškeré železářské zboží, na které si vzpomenete. Ať už pomyslíte na železářské zboží pro stavbu, do vaší firmy nebo doplňky pro bydlení, u nás si ...