Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@skiarealhlubocky.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 775 771 077, +420 777 647 058

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Školní 126
Hlubočky 783 61

Lyžování, sjezdovka pro saně a boby i další atrakce pro celou rodinu

Ve Ski areálu Hlubočky u Olomouce naleznete tratě pro sjezdové lyžování, sjezdovku pro saně a boby i další atrakce. Užijte si u nás zimní radovánky s celou rodinou.


Moderní a kvalitní tratě pro sjezdové lyžování o celkové délce 1800 m, bobová dráha, sjezdovka pro saně a boby, dětský skipark, běžecké tratě i zábavní park plný adrenalinových atrakcí – to vše vám nabízí Ski areál Hlubočky u Olomouce. Chcete-li si užít kvalitní lyžování, zábavu a vzrušení, neváhejte a navštivte nás. Nabízíme něco pro všechny věkové kategorie.

Ski areál Hlubočky u Olomouce jsou jasným důkazem toho, že kvalitní lyžování není výsadou pouze velkých zahraničních center. I pár kilometrů od domova si totiž můžete užít zimní radovánky se vším všudy.

Najdete u nás 4 vleky a perfektně upravené sjezdovky různých obtížností. Využít můžete také večerní lyžování, bobování, lyžařské školy a školky nebo dětský skipark. Pro zájemce je tu pak také půjčovna a servis lyží a snowboardů.

Ski areál Hlubočky ale myslí i na ty, kteří sjezdovému lyžování neholdují. Pro malé i velké je tu bobová dráha, za příznivých sněhových podmínek jsou připraveny také nejrůznější běžecké stopy. Milovníci adrenalinu a zábavy pak jistě ocení Fun Park Hlubočky. Zde si můžete pronajmout terénní vůz, čtyřkolku, minikáry nebo navštívit dětské hřiště plné atrakcí.

Ať už hledáte sjezdovku s kvalitním sněhem, chcete naučit své malé děti lyžovat nebo se toužíte projet Hummerem, Ski areál Hlubočky u města Olomouc je pro vás správnou volbou.

Navštivte nás ještě dnes a užijte si den plný zábavy a sportu!


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Školní výlet s programem na míru - bobová dráha, lukostřelba, lanové překážky

Školní výlet s programem na míru - bobová dráha, lukostřelba, lanové ...

Ski areál Hlubočky u Olomouce je ideálním místem pro školní výlet plný zážitků. Připraví vám zde program na míru, ve kterém si nejen děti užijí bobovou dráhu, lukostřelbu nebo lanové překážky.

Lyžařská sezóna - lyžování, snowboarding, jízda na bobech nejen pro rodiny s dětmi

Lyžařská sezóna - lyžování, snowboarding, jízda na bobech nejen pro ...

Ve Ski areálu Hlubočky je lyžařská sezóna v plném proudu. Užijte si u nás jízdu na lyžích, snowboardu nebo na bobech. Naše zimní středisko je ideální lokalitou nejen pro rodiny s dětmi.

Štítky:RestauraceSportovní a rekreační službyZájmové kurzy

Podstránky

Lyžování a zimní sporty

Lyžování, jízda na snowboardu ve Ski areálu Hlubočky u Olomouce, ski půjčovna a servis

Příměstský Ski areál Hlubočky v krásné přírodě, pouhých 15 km od Olomouce, je rájem lyžování a zimních sportů. V zimních měsících si můžete naplno vychutnat jízdu na lyžích i snowboardu. Náš areál si oblíbily zejména rodiny s dětmi, které se mohou naučit lyžovat v naší lyžařské škole pro začátečníky i mírně pokročilé.

Bobová dráha

Bobová dráha, herní progamy na míru, školní výlety do areálu Hlubočky u Olomouce

Areál Hlubočky u Olomouce poskytuje i v letních měsících spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, skupinky přátel, ale i pro organizované školní výlety, kterým připravujeme zábavný program na míru formou her, lanových překážek, bezpečné lukostřelby soft archery nebo jízdou na bobové dráze dlouhé 1536 m.

Jízda Hummerem

Jízda terénním vozem Hummer, program i catering na míru pro firemní akce

V areálu Hlubočky u Olomouce se pobavíte nejen na bobové dráze, lukostřelbou, v zimě lyžováním nebo na snowboardu, ale rovněž jízdou terénním vozem Hummer buď jako pasažér nebo přímo za volantem. Zajišťujeme catering a program na míru pro firemní akce, školení, teambuildingy.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.
Školní 126
Hlubočky 783 61
GPS: 49°37′41.09″ N, 17°24′17.53″ E

49°37′41.09″ N, 17°24′17.53″ E

QR kód firmy SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.
Adresa

Adresa

Školní 126
Hlubočky 783 61

info@skiarealhlubocky.cz
+420 775 771 077

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Lyžování a zimní sporty

Lyžování a zimní sporty

Bobová dráha

Bobová dráha

Jízda Hummerem

Jízda Hummerem

Kde nás najdete

Školní 126
Hlubočky 783 61

GPS49°37′41.09″ N, 17°24′17.53″ E

Plánování trasy

Školní 126 Hlubočky 78361

Prospekty

Certifikát kvality firmy