Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@silesiacolor.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 596 232 215

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Pikartská 7
Ostrava - Radvanice 716 00

Barvy, laky i impregnace od regionálních výrobců za rozumné ceny

V našem specializovaný velkoobchodě nátěrových hmot SILESIA COLOR v Ostravě naleznete kvalitní barvy, laky i impregnace od regionálních výrobců za rozumné ceny


Barvy na kov, dřevo, beton i kámen, oleje, lazury i impregnace na ochranu dřeva seženete v nabídce společnosti SILESIA COLOR OSTRAVA. Máme pro vás barvy pro použití v interiéru, ale i barvy a laky pro údržbu zahradního nábytku, oken či dřevěných srubů. to vše od osvědčených značek jako jsou výrobky pro dřevo firmy COLORLAK a.s. a LUXOL.

Jedním ze základů naší nabídky jsou olejové lazury. Oblíbená je zejména profesionální olejová lazura 01020. Není divu, tato lazura podtrhne strukturu a vzhled dřeva, ochrání ho před povětrnostními vlivy i UV zářením, dostatečně ho penetruje a propouští páru i vlhkost.  To vše v jediném nátěru. Olejová penetrace je navíc šetrná k životnímu prostředí, skvěle se tak hodí k natírání dětského nábytku, domů, chat, srubů, pergol i dřeva v interiéru.

Pokud se vám ale nehodí tato olejová lazura, máme pro vás i další kvalitní laky, ze kterých si jistě vyberete. Zvolit si můžete například Lusonol S1023, který chrání dřevo proti povětrnostním vlivům, zachovává jeho charakteristickou kresbu a barevně ji zvýrazňuje, Lusonol Extra S1024 pro vlhké a velmi namáhané prostory, nebo silnovrstvé nestékavé laky PROFI LAZURA S1025 či FORTELUX AQUA V1407.

Mezi tradiční barvy na české scéně patří již řadu let barvy značky LUXOL. Ani na ty proto v naší firmě nezapomínáme a nabízíme vám barvy LUXOL v řadě nejrůznějších variant a použití. U nás tak seženete barvy vhodné pro exteriér i interiér v různých odstínech. Nabízíme například:

- Luxol Original – tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření
- Luxol Lak s UV ochranou
- Luxol interiérový lak
- Luxol lodní lak – k ochraně dřevěných povrchů ve vysoce vlhkém prostředí
- Luxol interiérový lak AQUA – v lesku i matu
- Luxol lak na parkety
- Luxol základní barva na okna krycí podkladová barva na dřevo v bílém nebo saténovém odstínu
- Luxol barva na okna – syntetická vrchní barva na dřevo

Nezapomínáme ale ani na ochranu dřeva před houbami, hmyzem a plísněmi. Prodáváme proto rovněž mnoho výrobků z řady Lignostop, které zajistí dlouhodobou preventivní ochranu dřeva v interiéru i exteriéru, ale i likvidaci hmyzu v již napadeném dřevě. Zvolit si můžete také Fungistop S1031. Toto syntetické bezbarvé fungicidní napouštědlo na dřevo je vhodné zejména pro stabilní dřevěné výrobky, jako jsou okna, dveře.

Sháníte i vy kvalitní barvy a laky? Obraťte se na nás. Rádi vám poradíme, jak jednotlivé barvy a laky používat, případně jak je kombinovat pro dosažení co největšího účinku.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Termoizolační vnitřní nátěr Termo zajistí nižší náklady na vytápění

Termoizolační vnitřní nátěr Termo zajistí nižší náklady na vytápění

specializovaný velkoobchod nátěrových hmot v Ostravě SILESIA COLOR Vám nabízí termoizolační vnitřní nátěr Termo, který Vám zajistí nižší náklady na vytápění.

Primalex inspiro - jednoduchá aplikace, vysoce kryvá a otěruvzdorná barva

Primalex inspiro - jednoduchá aplikace, vysoce kryvá a otěruvzdorná ...

SILESIA COLOR nabízí limitovanou edici barev Primalex inspiro, jedná se o jemné tóny bílé barvy, které mají jednoduchou aplikaci a výborné krycí i otěruvzdorné vlastnosti.

Štítky:Barvy, laky a nátěryBarvy, laky a nátěrové hmoty

Podstránky

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy ve specializovaném velkoobchodě v Ostravě

Specializovaný velkoobchod a maloobchod barev a laků SILESIA COLOR Ostrava, s působností v celém Moravskoslezském kraji, má vždy na skladě široké spektrum kvalitních nátěrových hmot, interiérových barev i fasádních barev nejen v bílé, ale i bohaté paletě barevných odstínů, které odborně namícháme do požadovaného barevného tónu.

Barvy a laky na dřevo

Barvy, laky, lazury, oleje, gely, napouštědla k ochraně dřeva v interiéru i exteriéru

Spoluprací s předními tuzemskými i zahraničními výrobci a dovozci nátěrových hmot můžeme nabídnout barvy a laky na dřevo v prvotřídní kvalitě. V našem specializovaném velkoobchodě i maloobchodě si zajisté vyberete nejen interiérové barvy a laky k ošetření dřevěných povrchů, ale i barvy, laky, oleje, napouštědla, lazury chránící dřevo ve venkovním prostředí.

Barvy na kov

Prodej nátěrových hmot, barvy na kov - ochrana kovových povrchů před korozí

SILESIA COLOR se sídlem v Ostravě se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej barev na kov a dřevo, nátěrových hmot, tmelů, ředidel, lepidel, stavební chemie, malířských pomůcek i práškových nátěrových hmot. Zákazníkům v celém Moravskoslezském kraji poskytujeme poradenství, servis i rozvoz zboží.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Přemýšlíte, jak vymalovat byt? Aplikace Dulux Visualizer vám pomůže!

Přemýšlíte, jak vymalovat byt? Aplikace Dulux Visualizer vám pomůže!

Chcete vymalovat obývací pokoj, ale nejste si jisti, jestli vaše vysněná barva bude do interiéru sedět? Nevadí. Můžete totiž velice jednoduše ...

Podlahové laky, interiérové i fasádní barvy můžete mít v té nejlepší kvalitě

Podlahové laky, interiérové i fasádní barvy můžete mít v té nejlepší kvalitě

Barvy a laky jsou zapotřebí nejen v interiérech, ale i v exteriérech. Neobejdou se bez nich domácnosti, firmy ani žádné jiné instituce. Naše ...

Jarní obnova nátěrů po zimě – dřevo, kov, beton

Jarní obnova nátěrů po zimě – dřevo, kov, beton

Ať už pro soukromé využití nebo profesionálně, každý využívá různé druhy nátěrových hmot a dalších produktů z této oblasti. Proto zajisté uvítáte ...


Kontakty

SILESIA COLOR OSTRAVA
Pikartská 7
Ostrava - Radvanice 716 00
GPS: 49°49′42.71″ N, 18°20′28.07″ E

49°49′42.71″ N, 18°20′28.07″ E

QR kód firmy SILESIA COLOR OSTRAVA
WEBOVÁ STRÁNKA SILESIA COLOR OSTRAVA Velkoobchod barvy, laky Ostrava

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Interiérové a fasádní barvy

Interiérové a fasádní barvy

Barvy a laky na dřevo

Barvy a laky na dřevo

Barvy na kov

Barvy na kov

Kde nás najdete

Pikartská 7
Ostrava - Radvanice 716 00

GPS49°49′42.71″ N, 18°20′28.07″ E

Plánování trasy

Pikartská 7 Ostrava - Radvanice 71600

Prospekty

Certifikát kvality firmy