Zadavatelem microsite je firma Kristensson s. r. o.


Mezinárodní kamionová doprava po celé Evropě - Slovinsko i NizozemíMezinárodní kamionová doprava je naším oborem


Kamionová doprava po celé Evropě je specialitou společnosti Kristensson již od jejího založení. Dnes tak působíme hned v několika významných státech, jako jsou Rakousko, Slovinsko, Itálie, Německo či Nizozemí a přepravujeme náklady všech druhů a velikostí. Naše mezinárodní kamionová doprava je tu pro velké firmy, soukromé podnikatele i jednotlivce, kteří chtějí, aby bylo o jejich zboží profesionálně postaráno.

Mezinárodní kamionová doprava u nás nemá téměř žádná omezení. Přepravit totiž umíme kusové zásilky od 100 kg až do 26, 8 tun. Zajistit ale umíme i překládku kamionů nebo skladování. V evropských zemích, na které se specializujeme, navíc máme každý den dostatek vozidel. Jsme tak schopni reagovat na vaše aktuální potřeby i na případné změny.

Co je základem úspěšné mezinárodní kamionové dopravy? No přece kvalitní vozový park. V naší společnosti si ale také uvědomujeme, že kamionová doprava negativně ovlivňuje životní prostředí. Vozový park proto pravidelně obnovujeme a volíme vždy co nejekologičtější stroje splňující normu EURO 5. V současnosti tak máme k dispozici:

- 21 návěsových souprav - Všechny návěsy mají standardní délku 13, 62 m, vnitřní výšku 2, 80 m a vnitřní šířku 2, 48 m. Návěs má objem 91 cbm a lze do něj naložit 34 EUR palet.

- 10 velkoobjemových souprav - s délkou 18, 5 m, vnitřní výškou 3 m a šířkou 2, 48 m. Souprava má objem 120 cbm a je schopná odvést 38 EUR palet. Soupravy jsou vybaveny zvedací střechou.

- 4 vozy s hydraulickým čelem. - Užitečná hmotnost 15 000 kg. Únosnost hydraulického čela je 1500 kg

Nezáleží na tom, zda vozíte pravidelně zboží do Evropy nebo chcete něco přepravit jen jednou. Postaráme se o bezpečný a rychlý převoz nákladů všeho druhu, v případě potřeby zajistíme také složení nákladu hydraulickým čelem.

Ať už je vaše cílová destinace Rakousko, Slovinsko, Itálie, Německo či Nizozemí, neváhejte a zvolte si spolehlivého partnera v oboru mezinárodní kamionová doprava – společnost Kristensson.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Přepravní souprava s hydraulickou rukou a přívěsem

Přepravní souprava s hydraulickou rukou a přívěsem

Nabízíme služby spojené s dopravou břemen a jejich následné vyložení na určené místo pomocí soupravy s hydraulickou rukou - Kristensson s. r. o. Trutnov


Největší skladovací prostory o ploše 200 m2 s kapacitou 180 paletových míst

Největší skladovací prostory o ploše 200 m2 s kapacitou 180 paletových míst

Vlastní skladovací prostory určené pro překládku vlastních nebo cizích kamionů - Kristensson s. r. o. Trutnov


Mezinárodní kamionová doprava do evropských zemí, od Itálie až po Nizozemí

Mezinárodní kamionová doprava do evropských zemí, od Itálie až po Nizozemí

Mezinárodní kamionová doprava do sousedních zemí, jako je Rakousko a Německo, nebo i dále do Itálie, Slovinska či Nizozemí? To pro naši společnost Kristensson není žádný problém. Obrátit se na nás můžete jak v případě zájmu o ...


Mezinárodní kamionová doprava - Rakousko, Německo, Nizozemí, Itálie

Mezinárodní kamionová doprava - Rakousko, Německo, Nizozemí, Itálie

Mezinárodní kamionová doprava, v níž se především specializujeme na Rakousko, Německo, Nizozemí, Slovinsko a Itálii


Mezinárodní kamionová doprava - Evropa, Rakousko, Německo

Mezinárodní kamionová doprava - Evropa, Rakousko, Německo

Mezinárodní kamionová doprava po celé Evropě je naší specializací. Specializujeme se na Rakousko, Německo, Holandsko, Itálii a Slovinsko. Převezeme Vám zásilku od 100kg do 26,8tun. Dopravu zajistíme návěsovým autem nebo velkoobjemovou ...
>
>