Zadavatelem microsite je firma DUET CZ, s.r.o.


Homapal kovolamináty - funkční materiál pro všechny typy interiérůkovolamináty


Znáte Homapal kovolamináty? Plánujete-li rekonstrukci, uvažujete o novém bydlení a nebo si chcete pořídit nový nábytek na zakázku, pak by vás toto téma mělo zajímat. Pokud totiž hledáte materiál, který je odolný, funkční a zároveň dobře vypadá, Homapal kovolamináty budou tou správnou volbou.

Kovolamináty Homapal nabízíme v celé řadě barev i zpracování, takže si každý vybere přesně tak, aby materiál krásně ladil se zbytkem interiéru, nebo dokonce posloužil jako stylový doplněk či designový prvek.

Homapal kovolamintáty nabízíme s povrchem z pravé dýhy, s využitím hliníku, nerezi, mědi nebo mosazi a v nabídce nechybí ani kovolamináty s povrchem z kůže či s břidlicovým povrchem. A praktické využití mají Homapal kovolamináty i v podobě magnetické tabule, kde je pod povrchem vložena kovová fólie, která způsobuje magnetičnost. Toto provedení je vhodné jak pro lesklé, tak i matné povrchy.

Na našem webu najdete fotografii s různým využitím kovolaminátů, kde můžete také načerpat inspiraci. Homapal kovolamináty se osvědčily v celé řadě domácností, kde našly využití nejen v kuchyních či koupelnách, ale také při výrobě vestavěných skříní a dalších kusů nábytku.

Kovolamináty homapal jsou obzvlášť vhodné pro atypické interiéry, jelikož se s nimi snadno pracuje a je možné z nich vytvořit nábytek nejrůznějších tvarů.

Kovolamináty od naší společnosti obstály také ve výstavnictví na velkých veletrzích, nebo v prodejnách, hotelech, kde kovolamináty posloužily jako materiál například k výrobě recepčních a pokladních stolů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kvalitní lamináty Formica HPL německé výroby

Kvalitní lamináty Formica HPL německé výroby

Naše firma je spolehlivým distributorem kvalitních HPL laminátů německého výrobce HOMAPAL - DUET CZ, s.r.o. Hlinsko, Chrudim


Špičkové a kvalitní HPL lamináty německého výrobce HOMAPAL

Špičkové a kvalitní HPL lamináty německého výrobce HOMAPAL

DUET CZ, s.r.o. Hlinsko, Chrudim – na český trh dodáváme kvalitní HPL lamináty německého výrobce HOMAPAL


Praktické a zároveň originální HPL lamináty HOMAPAL

Praktické a zároveň originální HPL lamináty HOMAPAL

Nabízíme špičkové HPL lamináty HOMAPAL pro výrobu nábytku i k realizaci interiéru - DUET CZ, s.r.o. Hlinsko


Materiály pro výrobu nábytku  – DUET CZ

Materiály pro výrobu nábytku – DUET CZ

Kovolamináty od firmy DUET CZ našly perfektní uplatnění při výrobě nábytku. Materiály pro výrobu nábytku na jednom místě. Máte jasnou vizi, jak oprášit stávající vzhled vašeho nábytku či stěn? Nemá smysl otálet. Buďte chytří a spěchejte k ...


Prodej kvalitních kovolaminátů HPL Homapal a Formica

Prodej kvalitních kovolaminátů HPL Homapal a Formica

HPL lamináty představují velmi zajímavou, kvalitní a efektní alternativu materiálů, které lze použít při výrobě nábytku a realizací interiérů.


Obklady, obložení stěn HPL – DUET CZ

Obklady, obložení stěn HPL – DUET CZ

Společnost DUET CZ Hlinsko se zabývá prodejem sedacího nábytku a laminátů HPL


Famózní interiér vykouzlí magnetické tabule DUET HOMAPAL

Famózní interiér vykouzlí magnetické tabule DUET HOMAPAL

Famózní interiér vykouzlí magnetické tabule od firmy DUET. Nechte se zlákat krásným interiérem, který moderně dotvoří magnetické tabule. Magnetické tabule naleznete v sekci HOMAPAL. Magnetická tabule kombinuje jedinečným způsobem ...
>
>