Přeprava nadměrných nákladů se vším všudy - kompletní realizacePřepravu nadměrných nákladů se vším všudy pro vás zajistí společnost Garantrans s.r.o., která se na nic specializuje a tak ji dokáže kompletně zrealizovat bez větších problémů.

Přeprava nadměrných nákladů je náročná v mnoha směrech. Potřeba je totiž nejen důkladně promyslet samotný převoz, nutné je také zajištění řady povolení, celních dokladů a potřebné techniky. Se společností GARANTRANS Ostrava vás ale žádné starostí nečekají. My za vás totiž zařídíme vše od prvotního plánování přepravy nadměrných nákladů, až po vyložení zboží na místě určení. Nadrozměrná doprava je totiž naší specialitou již 16 let.

Ve společnosti GARANTRANS dobře víme, co všechno nadrozměrná doprava obnáší. Jako člen asociace dopravních a spedičních firem ale přesně víme, jaké požadavky musí přeprava nadměrných nákladů splňovat, a umíme vám vyhovět v každé situaci. Dopravu nákladu proto vždy zajistíme až do posledního detailu, problém pro nás není přeprava nadměrných nákladů po nezpevněných cestách, ani vyjednávání s celními úřady.

Využít tak můžete komplexní služby, mezi které patří například:

- obstarání veškerých přepravních povolení v ČR i v zahraničí
- volba a průzkum optimální přepravní trasy
- posouzení statiky a nosnosti mostů a případné zajištění výztuží
- zajištění technických a policejních doprovodů
- komplexní poradenství a konzultace již ve fázi přípravy výroby dané zásilky

Optimalizace tras, administrativní plánování i zajištění doprovodů je v naší společnosti zkrátka samozřejmostí. Víme ale, že to vše by nebylo nic platné bez kvalitní dopravní techniky, která přepravu nadměrných nákladů zajistí. I v této oblasti jsme proto stoprocentně připraveni a nabízíme vám široké spektrum speciální dopravní techniky. Využít tak můžete speciální víceosé tahače, roztahovatelné návěsy pro přepravu dlouhých nákladů, hlubinné návěsy pro přepravu vysokých nákladů nebo jumbo návěsy. Přeprava nadměrných nákladů po České republice i do zahraničí tak díky našemu vozovému parku bude hračka.

Nadrozměrná doprava ale není jediná služba, kterou vám v naší společnosti nabízíme. Naše autodoprava zajistí přepravu zásilek a nákladů všech velikostí ať už pomocí dodávek nebo kontejnerů. Pokud tak i vy hledáte spolehlivého přepravce, který se nebojí žádné výzvy, nebojte se nás kontaktovat.

Aktuálně nabízíme také nový druh přepravy - přeprava mostních valníků.Zadavatelem microsite je firma 

Garantrans s.r.o.Komplexní stavby a rekonstrukce koupelen Brno, rekonstrukce bytových jader na klíč.

Komplexní stavby a rekonstrukce koupelen Brno, rekonstrukce bytových jader na klíč

Náhradní díly ke stavební a zemědělské technice Olomouc, prodej a servis náhradních dílů.

Náhradní díly ke stavební a zemědělské technice Olomouc, prodej a servis náhradních dílů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

SEDOS transport s.r.o. Nadrozměrná přeprava

Nadrozměrná přeprava strojů, prefabrikátů a průmyslových výrobků včetně doprovodu

Přepravu těžkého a nadrozměrného nákladu na území ČR a do zahraničí včetně doprovodu zajišťuje firma SEDOS transport s.r.o. Přepravíme stroje, prefabrikáty i průmyslové výrobky.


Mezinárodní nákladní autodoprava – kamiony, plachtové dodávky, valníky

SPEDQUICK Třebíč, spol.s r.o.

Mezinárodní nákladní autodoprava – kamiony, plachtové dodávky, valníky

Spolehlivou a bezpečnou mezinárodní nákladní autodopravu poskytuje firma SPEDQUICK Třebíč. Zajistíme běžnou přepravu i expresní zásilky.


Přeprava automobilů po celé České republice, i Evropě

VODÁREK TRANSPORT a.s.

Přeprava automobilů po celé České republice, i Evropě

Profesionální služby v přepravě vozidel, přeprava automobilů na zakázku, prostory pro skladování vašich vozidel, široká nabídka oprav i přezutí.


Přeprava nákladu nákladní a kontejnerovou autodopravou

ERTRANS, družstvo

Přeprava nákladu nákladní a kontejnerovou autodopravou

kontejnerovou, nákladní autodopravu, přepravu nákladu, zemní a výkopové práce, odvoz suti a další zajistí ERTRANS, družstvo ze Znojma


Autodoprava – přeprava valníkem, auto s vlekem do 4,5 tun

Lubomír Votava s.r.o. Brány, ploty, vrata a zámečnické práce

Autodoprava – přeprava valníkem, auto s vlekem do 4,5 tun

Přepravu nákladu valníkem s plachtou nebo autem s vlekem zajišťuje v okolí Hrotovic a Třebíče autodoprava Lubomír Votava s.r.o.