Kompletní celní služby - nákladní doprava bez komplikací a zbytečných nepříjemností

Garantrans s.r.o.

Kompletní celní služby - nákladní doprava bez komplikací a zbytečných nepříjemnostíZadavatelem microsite je firma Garantrans s.r.o.Přeprava nadměrných nákladů se vším všudy - kompletní realizace

Přepravu nadměrných nákladů se vším všudy pro vás zajistí společnost Garantrans s.r.o., která se na nic specializuje a tak ji dokáže kompletně zrealizovat bez větších problémů.Nadrozměrná kamiónová doprava


Přeprava nadměrných nákladů je náročná v mnoha směrech. Potřeba je totiž nejen důkladně promyslet samotný převoz, nutné je také zajištění řady povolení, celních dokladů a potřebné techniky. Se společností GARANTRANS Ostrava vás ale žádné starostí nečekají. My za vás totiž zařídíme vše od prvotního plánování přepravy nadměrných nákladů, až po vyložení zboží na místě určení. Nadrozměrná doprava je totiž naší specialitou již 16 let.

Ve společnosti GARANTRANS dobře víme, co všechno nadrozměrná doprava obnáší. Jako člen asociace dopravních a spedičních firem ale přesně víme, jaké požadavky musí přeprava nadměrných nákladů splňovat, a umíme vám vyhovět v každé situaci. Dopravu nákladu proto vždy zajistíme až do posledního detailu, problém pro nás není přeprava nadměrných nákladů po nezpevněných cestách, ani vyjednávání s celními úřady.

Využít tak můžete komplexní služby, mezi které patří například:

- obstarání veškerých přepravních povolení v ČR i v zahraničí
- volba a průzkum optimální přepravní trasy
- posouzení statiky a nosnosti mostů a případné zajištění výztuží
- zajištění technických a policejních doprovodů
- komplexní poradenství a konzultace již ve fázi přípravy výroby dané zásilky

Optimalizace tras, administrativní plánování i zajištění doprovodů je v naší společnosti zkrátka samozřejmostí. Víme ale, že to vše by nebylo nic platné bez kvalitní dopravní techniky, která přepravu nadměrných nákladů zajistí. I v této oblasti jsme proto stoprocentně připraveni a nabízíme vám široké spektrum speciální dopravní techniky. Využít tak můžete speciální víceosé tahače, roztahovatelné návěsy pro přepravu dlouhých nákladů, hlubinné návěsy pro přepravu vysokých nákladů nebo jumbo návěsy. Přeprava nadměrných nákladů po České republice i do zahraničí tak díky našemu vozovému parku bude hračka.

Nadrozměrná doprava ale není jediná služba, kterou vám v naší společnosti nabízíme. Naše autodoprava zajistí přepravu zásilek a nákladů všech velikostí ať už pomocí dodávek nebo kontejnerů. Pokud tak i vy hledáte spolehlivého přepravce, který se nebojí žádné výzvy, nebojte se nás kontaktovat.

Aktuálně nabízíme také nový druh přepravy - přeprava mostních valníků.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Přeprava nadměrných nákladů není s firmou Garantrans žádný problém

Přeprava nadměrných nákladů není s firmou Garantrans žádný problém

Přeprava nadměrných nákladů mnohdy přináší spoustu starostí a nervů - těch vás však v naší společnosti Garantrans rádi ušetříme a vše zařídíme za vás.


Nadměrné náklady, nadrozměrná přeprava včetně doprovodného vozidla

Nadměrné náklady, nadrozměrná přeprava včetně doprovodného vozidla

Nadměrné náklady je možné jednoduše dopravit díky nadrozměrné přepravě společnosti Garantrans s.r.o., kterou je možné využít také s doprovodným vozidlem, a to do zemí EU i zámoří.


Zajištění rychlejších a jednodušších celních postupů – proclení zboží, ...

Zajištění rychlejších a jednodušších celních postupů – proclení zboží, ...

Rychlejší a jednodušší celní postupy zajistí firma Garantrans s.r.o., která je držitelem osvědčení AEO – Ověřený hospodářský subjekt. Postaráme se o dokumentaci, proclení zboží, režim tranzitu atd.


Nadrozměrná doprava investičních a technologických celků bez komplikací

Nadrozměrná doprava investičních a technologických celků bez komplikací

Nadrozměrná doprava investičních a technologických celků společnosti GARANTRANS - postaráme se o rychlou přepravu jakéhokoli nákladu, vyřízení potřebné dokumentace i vybalení a instalaci zboží.


Kompletní celní služby - nákladní doprava bez komplikací a zbytečných ...

Kompletní celní služby - nákladní doprava bez komplikací a zbytečných ...

Společnost Garantrans s.r.o. vám nabízí kompletní celní služby. Zařídíme pro Vás nákladní dopravu bez komplikací, takže se vyhnete zbytečným nepříjemnostem.


Mezinárodní kamionová přeprava nadrozměrných nákladů - kvalitní vozy

Mezinárodní kamionová přeprava nadrozměrných nákladů - kvalitní vozy

Mezinárodní kamionovou přepravu nadrozměrných nákladů zajišťuje společnost Garantrans s.r.o., která má v této oblasti dlouholeté zkušenosti a kvalitní vozy.


Lodní doprava říční, námořní - zboží po řece i na moři

Lodní doprava říční, námořní - zboží po řece i na moři

Ve společnosti GARANTRANS Ostrava víme, jaké výhody lodní doprava nabízí, poskytujeme vám tedy služby v této oblasti. Ať už vás tak zajímá námořní doprava nebo doprava říční, jsme vám k dispozici.