Zadavatelem microsite je firma KSK s.r.o.Vyberte si plasmové navařovací automaty – Česká Třebováplasmové navařovací automaty nejvyšší kvality


Shání vaše společnost plasmové navařovací automaty? Nevíte, na jakého výrobce se obrátit? V tom případě pro vás máme tip. Kompletní automaty vyrábí společnost KSK z České Třebové. Dostupné jsou pro vás ve třech provedeních a to jako PPC 250 GMR, PTM a R. Základní provedení PPC 250 patří mezi nejčastěji používané, samozřejmě ho však lze podle potřeb zákazníka přizpůsobit, aby vyhovoval vašemu využití.

Ve světě je metoda navařování pomocí aplikace plazmatu značně rozšířena. Využívá vysoce koncentrovaného proudu plazmy pro tavení navařovaného materiálu, při kterém jde nezávisle na sobě regulovat množství tepla a přidaného materiálu, čímž dochází k optimálnímu tepelného režimu s minimálním natavením základního materiálu.

Proč zvolit právě plasmové navařovací automaty? Jejich základní výhody jsou:

- minimální promíchání se základním materiálem – zvýšení produktivity oproti klasickým metodám
- minimální deformace navařované součásti
- snížení nákladů na opracování návarů
- minimalizace vlivu lidského činitele na proces navařování
- podstatné snížení vad návarů
- zvýšení hygieny, bezpečnosti, úrovně práce

Plasmové navařovací automaty jednoznačně zefektivní vaši výrobu, proto neváhejte a pořiďte si je u firmy KSK. Jestliže ale stále váháte, zda je tento typ automatů to pravé pro vás, neváhejte společnost KSK kontaktovat. Rádi vám poradíme s výběrem konkrétního přístroje, který bude přesně odpovídat vašim požadavkům.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Svařovací automaty a přípravky, polohovací zařízení pro sváření

Svařovací automaty a přípravky, polohovací zařízení pro sváření

Přístroje pro automatizované svařování, polohovadla s možnou regulací otáčení, s ručním či motorickým naklápěním, polohovací zařízení kladkové vyrábí KSK s.r.o.


Stroje pro svařování a navařování, vývoj, výroba, dodávka a servis

Stroje pro svařování a navařování, vývoj, výroba, dodávka a servis

Stroje pro svařování a navařování, výrobu, konstrukci, servis svařovacích, navařovacích a plazmových automatů realizuje společnost KSK s.r.o., Česká Třebová.


Svařovací automaty KSK | Česká Třebová

Svařovací automaty KSK | Česká Třebová

Svařování nemusí být nudnou a náročnou otročinou. Díky svařovacím automatům od společnosti KSK vás bude svařování bavit! Nabízíme několik automatů, které usnadňují práci a které oceníte v mnoha průmyslových odvětvích. Společnost KSK ...


Svařovací stroje a automaty, stroje pro navařování, profesionální ...

Svařovací stroje a automaty, stroje pro navařování, profesionální ...

Speciální a jednoúčelové stroje s dlouhou životností Vám navrhne a vyrobí společnost KSK s.r.o. z České Třebové. Přinášíme moderní technologie pro oblast svařování a navařování.


Zařízení pro svařování a navařování Česká Třebová, Praha, Hradec

Zařízení pro svařování a navařování Česká Třebová, Praha, Hradec

Naše firma vyrábí řadu zařízení pro automatizaci a mechanizaci svařování a navařování: -polohovadla a přípravky -svařovací automaty -navařovací automaty -plazmové navařovací automaty Poskytujeme také služby ...