Zadavatelem microsite je firma KSK s.r.o.Svařovací automaty KSK | Česká Třebovásvařovací automaty


Svařování nemusí být nudnou a náročnou otročinou. Díky svařovacím automatům od společnosti KSK vás bude svařování bavit! Nabízíme několik automatů, které usnadňují práci a které oceníte v mnoha průmyslových odvětvích.

Společnost KSK sídlící v České Třebové nabízí svařovací automaty, které jde optimalizovat na svařování metodami MIG/MAG, TIG, TIG s přídavným drátem, pod tavidlem, plazmou a mikroplazmou a mnoho dalších. Naše stroje vyrábíme na základě požadavků a potřeb našich klientů. Proto lze svařovací automaty přizpůsobit podle typu součástí a sváru, podle rozsahu rozměrů svařence, podle stupně optimalizace a podle mnoha dalších kritérií.

Nabízíme například tyto typy svařovacích automatů:

- SA 603 - vhodný pro přivařování nátrubků na trubkovnici. Vyrábí se ve třech variantách podle typu svařovací metody. Vyznačuje se plynulou regulací svařovací rychlosti a dvou-osým polohovacím systémem hořáku. Trubkovnice je otáčecí díky přítomnosti kladkového polohovadla.

- SA 716 - ideální pro rotační svařování dílů v automobilovém průmyslu. Obsahuje dva hořáky, které můžou hořet jednotlivě nebo současně. Tento typ svařovacího automatu vyniká pneumatickým upínáním a pneumatickou podpěrou. Regulace svařovací rychlosti je plynulá a rychlá. Svařovací automaty typu SA 716 mají programovatelný cyklus svařování.

- SAP 2500 H 750 P - tento automat se používá pro výrobu objemných i malých nádob. Upínání je hydraulické i pneumatické, délka sváru do 2500 mm. Obsahuje podložnou lištu s formovacím plynem a obsahuje programovatelný cyklus stehování a svařování.

Společnost KSK však ve svém sortimentu nabízí mnohem více svařovacích automatů. Přesvědčte se o tom i vy a kontaktujte nás. Jsme tu pro vás už od roku 1991!


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Svařovací automaty a přípravky, polohovací zařízení pro sváření

Svařovací automaty a přípravky, polohovací zařízení pro sváření

Přístroje pro automatizované svařování, polohovadla s možnou regulací otáčení, s ručním či motorickým naklápěním, polohovací zařízení kladkové vyrábí KSK s.r.o.


Stroje pro svařování a navařování, vývoj, výroba, dodávka a servis

Stroje pro svařování a navařování, vývoj, výroba, dodávka a servis

Stroje pro svařování a navařování, výrobu, konstrukci, servis svařovacích, navařovacích a plazmových automatů realizuje společnost KSK s.r.o., Česká Třebová.


Vyberte si plasmové navařovací automaty – Česká Třebová

Vyberte si plasmové navařovací automaty – Česká Třebová

Shání vaše společnost plasmové navařovací automaty? Nevíte, na jakého výrobce se obrátit? V tom případě pro vás máme tip. Kompletní automaty vyrábí společnost KSK z České Třebové. Dostupné jsou pro vás ve třech provedeních a to jako PPC ...


Svařovací stroje a automaty, stroje pro navařování, profesionální ...

Svařovací stroje a automaty, stroje pro navařování, profesionální ...

Speciální a jednoúčelové stroje s dlouhou životností Vám navrhne a vyrobí společnost KSK s.r.o. z České Třebové. Přinášíme moderní technologie pro oblast svařování a navařování.


Zařízení pro svařování a navařování Česká Třebová, Praha, Hradec

Zařízení pro svařování a navařování Česká Třebová, Praha, Hradec

Naše firma vyrábí řadu zařízení pro automatizaci a mechanizaci svařování a navařování: -polohovadla a přípravky -svařovací automaty -navařovací automaty -plazmové navařovací automaty Poskytujeme také služby ...