Ručně kované nářadí Krumpholz - sekery, mačety, kalače

CHLEBIŠ s.r.o. Zahradní a komunální technika

Ručně kované nářadí Krumpholz - sekery, mačety, kalačeZadavatelem microsite je firma CHLEBIŠ s.r.o. Zahradní a komunální technikaVysokotlaké čističe – rychle a efektivní odstranění nečistot a špíny, akce

Společnost CHLEBIŠ s.r.o. se sídlem v Hlučíně nabízí prodej servis zahradní i komunální techniky. U nás naleznete také vysokotlaké čističe, které rychle a efektivně odstraní veškeré nečistoty.Vysokotlaké čističe


Potřebujete ve firmě nebo okolo vaše domu či na zahradě odstranit rychle a efektivně nečistoty nashromážděné po zimě? Teď je na to ten nejlepší čas. Pomohou vám při tom vysokotlaké čističe, které prodává společnost Chlebiš Hlučín (okres Ostrava).

Vysokotlaké čističe jsou značky STIHL, na kterou se můžete jednoznačně spolehnout. I odstranění těžko omyvatelných nečistot je s touto technikou záležitostí pár chvil. Můžete vybírat od kompaktního přístroje až po robustní profesionální techniku. Tato komfortní výbava dělá z jinak nepříjemné povinnosti téměř zábavnou činnost. Poradí si s nečistotami na schodech, dlažbě, očistí zahradní nábytek, nářadí i auta. Vše se vám najednou bude zdát jako nové.

Momentálně byste u společnosti Chlebiš neměli promeškat jedinečnou příležitost ke koupi vysokotlakého čističe – firma má výhodnou nabídku akce na čističe značky STIHL. Nabídka potrvá do konce května, takže neváhejte si pořídit vysokotlaký čistič.

Akce se u firmy Chlebiš vztahuje na tyto typy vysokotlakých čističů:

- RE 98
- RE 109
- RE 119
- RE 129
- RE 143
- RE 163
- RE 281

Vysokotlaké čističe můžete nyní v akci pořídit za skutečně výhodné ceny. U firmy Chlebiš můžete ušetřit v rozmezí pět set až tři tisíce tři sta korun. Neváhejte proto společnost s jakýmikoliv dotazy kontaktovat, rádi vám ochotně poradíme s vaším výběrem.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pomoc při zimní údržbě – uklízeče, odhrnovače sněhu chodníků a zpevněných ploch

Pomoc při zimní údržbě – uklízeče, odhrnovače sněhu chodníků a zpevněných ploch

Jednoznačnou pomoc při zimní údržbě vám poskytne firma Chlebiš s.r.o. z Hlučína. Zprostředkujeme potřebný sortiment jako jsou uklízeče a odhrnovače sněhu pro chodníky i jiné zpevněné plochy.


Profi ochranné vybavení pro zvýšení bezpečnosti při práci

Profi ochranné vybavení pro zvýšení bezpečnosti při práci

Chlebiš s.r.o. se sídlem v Hlučíně je společnost zajišťující prodej špičkových a profi ochranných oděvů, obuvi, přileb, brýlí a dalších ochranných pomůcek v Hlučíně, Ostravě a okolí.


Odborný prodej a profesionální servis zahradní a komunální techniky

Odborný prodej a profesionální servis zahradní a komunální techniky

CHLEBIŠ s.r.o. Zahradní a komunální technika je firma, která Vám zajistí prodej kvalitní a bezpečné techniky na zahradu. Na naší prodejně v Opavě Vám poskytneme profesionální poradenství a servis.


Technika na zahradu STIHL - AKU křovinořezy, elektrické vyžínače, motorové pily a zahradní nůžky v jarní akci

Technika na zahradu STIHL - AKU křovinořezy, elektrické vyžínače, motorové pily a zahradní nůžky v jarní akci

Je čas na to, co vás baví - je čas na zahradu! Přijďte si do prodejny CHLEBIŠ v Opavě pro zahradní techniku STIHL, máme pro Vás křovinořezy, vyžínače, motorové pily i zahradní nůžky v jarní akci.