Displeje pro vyvolávací systémy od českého výrobce - snadnější a příjemnější práce s klienty

Přehlednost, jednoduchá obsluha a široké možnosti využití, přesně tyto funkce plní vyvolávací a zobrazovací systémy - displeje od společnosti TETRONIK.Displeje využijete i ve stravovacích závodech.


Díky tomu jsou naše displeje užitečnými pomocníky pro úřady a instituce, které denně přijmou stovky lidí, pro firmy, které potřebují mít přehled o svých zaměstnancích, ale i pro jídelní zařízení. Patříte i vy do jedné z těchto skupin? Pořiďte si displeje od českého výrobce TETRONIK a nebudete litovat.

Co si vybavíte, když se řekne displej? Displej mobilu, tabletu nebo televize? Jistě, displeje ovšem potkáváte i na jiných místech, například při příchodu do práce, v pojišťovně nebo na úřadu práce. A právě tyto displeje seženete ve společnosti TETRONIK. Jsme ryze česká firma a již od roku 1990 pro vás vyvíjíme a vyrábíme displeje, které nabízí celou řadu využití.

Jsou určené zejména pro vyvolávací a zobrazovací systémy a stravovací systémy

Každý displej, který u nás pořídíte, je velmi praktický a nabízí řadu možností. Skvěle se hodí například pro vyvolávací systémy ve větších halách s mnoha přepážkami nebo všude tam, kde je nutné odbavit velké množství lidí. Tyto displeje tak skvěle poslouží např. v nemocnicích, pojišťovnách nebo na úřadech. Také vydávání stravy ale může být díky, chytře zvolenému displeji jednodušší. Stačí si pořídit stravovací systémy od společnosti TETRONIK a budete mít dokonalý přehled o všech objednávkách a výdejích.

Jak vidíte, displeje můžete využít na mnoha místech. Vsaďte i vy na displeje od českého výrobce a dejte věcem řád a přehlednost.


Přepážkové, halové displeje a digitální hodiny


Nabízíme komplexní a flexibilní řešení vyvolávacích systémů a zařízení.

Halové displeje a digitální hodiny od českého výrobce TETRONIK,


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Elektronické nástěnky v moderní firmě - účinná prezentace zaměstnancům i návštěvám

Elektronické nástěnky v moderní firmě - účinná prezentace zaměstnancům i návštěvám

Následujte i Vy nový trend v prezentaci informací moderní firmy pro Vaše zaměstnance nebo klienty pomocí snadno a rychle editovatelné elektronické nástěnky od TETRONIK - výrobní družstvo Terezín.


Odbavení osob rychle a přehledně díky vyvolávacím systémům Tetronik

Odbavení osob rychle a přehledně díky vyvolávacím systémům Tetronik

Jistě mi dáte za pravdu, že nikdo z nás nemá rád čekání ve frontě. Pokud chcete i vy předejít tomu, aby Vaši klienti museli tyto nepříjemné chvíle prožívat, jste na správné adrese.


Bezkontaktní docházkové terminály vyráběné v ČR -  pro evidenci docházky a kontrolu přístupu

Bezkontaktní docházkové terminály vyráběné v ČR - pro evidenci docházky a kontrolu přístupu

Aby Vaše docházkové a stravovací systémy fungovaly co nejlépe, musí být doplněny bezkontaktními docházkovými terminály, nejlépe od českého výrobce.


Digitální hodiny do interiéru s velkými čísly - 75, 85 mm

Digitální hodiny do interiéru s velkými čísly - 75, 85 mm

Úřady, pošty, banky, nemocnice, školy či firmy. Všude tam se využívají digitální hodiny. Každý den se zde vyskytuje nespočet lidí, kteří mají různé individuální potřeby.


Vyvolávací zařízení a zobrazovací systémy - výroba v České republice

Vyvolávací zařízení a zobrazovací systémy - výroba v České republice

Vyvolávací zařízení a zobrazovací systémy jsou velmi praktickým pomocníkem ve všech institucích a provozovnách, kam přichází větší počet zákazníků.


Čipy a karty pro docházkové a přístupové systémy - identifikační prvky TETRONIK

Čipy a karty pro docházkové a přístupové systémy - identifikační prvky TETRONIK

Identifikační čipy nebo bezkontaktní karty pro docházkové a přístupové systémy usnadňují život vedení malých i velkých firem.
>
>