Dědické řízení, věcné břemeno i pozůstalost - vyřídíme vše !Věcné břemeno, dědické řízení, nebo třeba pozůstalost jsou věci, se kterými si jen těžko poradíte sami. Právě pro tyto případy je tu soudní znalec Ing. Aleš Baštinec z města Olomouc.

V naší kanceláři vám poradíme ohledně dědického řízení, pomůžeme s vyřízením pozůstalosti a dědictví, ale i s jejich případným oceněním a prodejem. Nabízíme však i další služby, které se vám jistě budou hodit.

Věcné břemeno, to je situace, kdy se musíte něco strpět, nebo se něčeho zdržet ve prospěch druhého. Týká se věcné břemeno i vaší nemovitosti? Jak dlouho a za jakých podmínek? A jak je to s věcným břemenem v případě dědického řízení? Na tyto i další otázky vám rádi odpovíme. Víme, že každá situace je poněkud odlišná, každému klientovi proto věnujeme individuální péči. Přesně tak zhodnotíme vaší situaci ohledně věcného břemene a objasníme vám všechny vaše možnosti.

Také v případě dědického řízení jsme tu pro vás. Některá dědická řízení proběhnou hladce, jiná jsou zase velmi zamotaná a není jasné, kdo a co má dědit. V kanceláři soudního znalce Ing. Aleše Baštince si poradíme s každou situací. Ať už tak řešíte jakoukoli pozůstalost, my vám pomůžeme složitou situaci rozlousknout.

Zdědili jste pozůstalost a chcete ji co nejrychleji prodat? I v takových případech vám jsme k dispozici. Nabízíme totiž znalecké posudky a oceňování nemovitostí i odhad majetku. Soudní znalec pro Olomouc, který vám poradí v každé situaci? To je Ing. Aleš Baštinec.Zadavatelem microsite je firma 

Ing. Aleš BaštinecZemní, stavební a jeřábnické práce, demolice, těžba nerostů - služby od firmy s tradicí od roku 1991.

Zemní, stavební a jeřábnické práce, demolice, těžba nerostů - služby od firmy s tradicí od roku 1991

Levný pronájem kancelářských prostor ve Zlíně.
Venkovní sportovní areál u Sokolovny – míčové sporty, fotbal, tenis.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Odborník pro vypracování znaleckých posudků nemovitostí a ocenění majetku

Ing. Milan Indra - Odhadce nemovitostí

Odborník pro vypracování znaleckých posudků nemovitostí a ocenění majetku

Odhad cen nemovitostí a zpracování posudků pro potřeby dědického řízení či převodu a prodeje nemovitostí realizuje Ing. Milan Indra odhadce nemovitostí.


Oceňování a převody majetku, ocenění ochranných známek, zjištění tržní hodnoty firem

Ing. Tomáš Hurta - Oceňování nemovitostí

Oceňování a převody majetku, ocenění ochranných známek, zjištění tržní hodnoty firem

Odborníky na oceňování hmotného i nehmotného majetku najdete u firmy Ing. Tomáš Hurta - Oceňování nemovitostí ze Vsetína. Naši nezávislí znalci ocení Vaši nemovitost, podnik, akcie, know-how ad.


Oceňování dřevin– stanovení hodnoty stromů dle metodiky AOPK ČR

Robert Kohout Arboristika Kohout

Oceňování dřevin– stanovení hodnoty stromů dle metodiky AOPK ČR

Služby z oblasti oceňování dřevin poskytuje v Třebíči a okolí ArboKohout, specialista na péči o zeleň. Při stanovení hodnoty postupujeme dle metodiky AOPK ČR.


Posudky k dědictví, odhady cen realit nemovitosti - Opava

AVAPO - realitní kancelář s.r.o. Opavská realitka

Posudky k dědictví, odhady cen realit nemovitosti - Opava

Řešíte problémy s dědictvím, rozvod nebo jiné právní spory a potřebujete odborný posudek? Společnost AVAPO - realitní kancelář je tu pro vás. Jsme víc než jen realitní kancelář, my se postaráme také o veškerou dokumentaci, která se vaší nemovitosti týká. Posudky pro soudy i notáře, či odhady ceny realit tak pro nás nejsou žádný problém. Pozemky, byty, domy i jiné nemovitosti jsou často tou největší životní investicí. Není proto divu, že v případě jakéhokoli sporu je nezbytný důkladný odborný posudek. Přesně pro takové případy je tu společnost AVAPO - realitní kancelář z Opavy. Vyhotovíme posudky pro odhad cen bytů, domů, pozemků, chat, kancelářských prostor i orných půd a to nejen podle aktuálního vývoje, ale také v minulosti. Přesně tak určíme, jakou cenu má váš byt či dům, ale i jak cenný byl před pěti lety. Posudky od společnosti AVAPO - realitní kancelář využijete při soudech, jednání s notáři, nebo třeba sousedy. Myslíme totiž skutečně na všechno a v oblasti posudků vám nabízíme kompletní služby. Zhotovíme vám tak například: - Posudky k dědictví - Posudky k odhadu trží ceny nemovitosti - Posudky k rozvodovému řízení - Posudky pro daň z nabytí nemovitosti Neponechejte nic náhodě a v případě potřeby se obraťte na naši společnost. S našimi posudky totiž máte jistotu, že vše proběhne přesně podle předpisů a váš majetek bude správně oceněn.


Už se nemusíte trápit s odhady tržní ceny nemovitostí či bytu

RELIA s.r.o. Realitní kancelář v centru Liberce

Už se nemusíte trápit s odhady tržní ceny nemovitostí či bytu

Nebojte se určit cenu Vaší nemovitosti - rádi poradíme s odhady Vašich nemovitostí - využijte našich rad a zkušeností s nemovitostmi či byty - realitní kancelář RELIA