Krepové, saténové ložní povlečení-výběr i pro děti a do postýlky
Firma FRANCZ Zlín má velký výběr povlečení pro dospělé a pro děti, i do postýlky. Vybírat můžete z různých materiálů - krepové, bavlněné, saténové i damaškové ložní povlečení.
Barevné ložní prádlo a povlečení z různých materiálů se známými motivy seženete v prodejně firmy FRANC spol. s r.o. ve Zlíně.
Prodejna je na adrese Kvítková 552, Zlín.
Nabízíme:
-bavlněné, krepové, saténové i damaškové ložní povlečení - vybírejte zapínání hotelové, na zip, na knoflíky, standardní i prodloužené velikosti, nebo na dvojpostel
-pro děti nabízíme pohádkové i licenční motivy - Spiderman, Cars, Hallo Kitty, Krteček, Hannah Montana, medvídek Pú, High School, Princezny, Víly,
Sněhurka, večerníčkové
-prostěradla z bavlny, froté, saténu, jerseye
-přikrývky a polštáře - různé rozměry i prodloužené, plněné dutým vláknem pro alergiky
-froté ručníky a osušky, předložky, župany
-stolní prádlo - ubrusy a prostírání - celoroční, vánoční, velikonoční, teflonové i jinými motivy.
Poskytujeme hotelový servis - povlečení šijeme i na zakázku a vyšijeme na něj jakéliv logo.
Mezi další námi prodávaný sortiment patří i koberce, podlahové krytiny, záclony, závěsy a veškerý bytový textil.
Microsite byla topována dne: 13.04.2017
ID microsite: 38269, počet zhlédnutí: 423