Nejen čištění kanalizace - havarijní služba (České Budějovice)Nejen čištění kanalizace - havarijní služba (České Budějovice)


Není nic horšího než se po náročném dni vrátit domů a řešit nefunkční odpad nebo prasklou kanalizaci. Podobná havárie vám nejen velmi znepříjemní den, ale může také znamenat velké nebezpečí pro zdraví a bezpečnost vás i vašich blízkých. S firmou FINÁL CB vás už nefunkční kanalizace strašit nemusí. Naše havarijní služba je tu pro vás nepřetržitě celý den, a to nejen pro čištění kanalizace. Každou havárii v Českých Budějovicích i okolí jsme tak schopni vyřešit do 3 hodin.

Společnost FINÁL CB se o správu a revize odpadů včetně čištění kanalizace stará již od roku 2008. Zákazníkům z Českých Budějovic a okolí tak poskytujeme kvalitní služby od čištění ucpané toalety až po složité opravy kanalizace. Jsme vybaveni nejmodernější technikou a připraveni okamžitě vyřešit každý váš problém. Mezi naše základní služby patří například:

- Čištění odpadů sprch, umyvadel, dřezů
- Čištění stoupaček
- Čištění kanalizace a kanalizačních přípojek
- Čištění koupelnových a dešťových vpustí

Protože víme, že prevence je při péči o kanalizaci a odpady důležitá, nabízíme vám pravidelné revize a čištění kanalizace. I nečekané havarijní stavy však umíme vyřešit rychle a profesionálně. Už nikdy tak nemusíte čekat, až si na vás instalatér udělá čas. FINÁL CB vyřeší každou havárii do 3 hodin.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prohlídky a revize potrubí kamerou České Budějovice

Prohlídky a revize potrubí kamerou České Budějovice

Provádíme revize a čištění kanalizací a odpadů za pomoci kamery. Vaše potrubí bude jako nové. Díky kameře prozkoumáme Vaše kanalizace, septiky i odpady. Zkontrolujeme potrubí, komíny, průduchy. Metody čištění: - za pomoci tlakové ...


Čištění kanalizací a odpadů České Budějovice

Čištění kanalizací a odpadů České Budějovice

Jednou za čas je třeba nechat provést čištění kanalizací a odpadů. FINÁL CB s.r.o. zajišťuje komplexní služby v oblasti kanalizačních a odpadních prací. Služby, které nabízíme: - Revize, čištění a údržba kanalizací, okapů, ...
>
>
>