Stavební a inženýrské práce, vodovody a kanalizace, dopravní stavby, rekonstrukce, bytová a nebytová výstavba

PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o. se specializuje na výstavbu a rekonstrukce vodovodů a kanalizací, ale realizuje dopravní stavby a bytovou i nebytovou výstavbu.


Oprava komunikace v rámci výstavby kanalizace
Od samotných základů až po poslední dokončovací práce, Přemysl Veselý stavební a inženýrská činnost s.r.o. je synonymem pro kvalitu a důvěru ve stavebnictví. Založena v roce 1991, naše firma se pyšní bohatou historií úspěšných projektů a spokojených zákazníků.

Naše specializace? Vše od výstavby nových objektů, přes rekonstrukce až po opravy inženýrských sítí a komunikací. Neustále investujeme do nejmodernějších strojů a technologií, abychom zajistili, že každý váš projekt bude realizován s nejvyšší precizností a efektivitou.

Rozšiřujeme horizonty - naše služby nyní zahrnují i pozemní a průmyslové stavitelství. Ať už se jedná o servisní a výrobní haly, čistírny odpadních vod, čerpací stanice, nebo o realizaci vašeho vysněného domova, Přemysl Veselý je zde, aby vám pomohl proměnit vaše vize v realitu.

Detaily, které dělají rozdíl - věnujeme pozornost každému detailu, abychom zajistili, že výsledný projekt bude nejen funkční, ale i esteticky přitažlivý. Ať už jde o stavbu rodinných domů nebo bytových komplexů, přizpůsobíme se vašim potřebám a přáním, abychom vytvořili prostředí, ve kterém budete rádi žít.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PŘEMYSL VESELÝ stavební a inženýrská činnost s.r.o.
www.premyslvesely.cz
Adresa

Adresa

Pražákova 1000/60
Brno 619 00

info@premyslvesely.cz
+420 543 428 411


Najdete nás také zde:

ARES
captcha