Zadavatelem microsite je firma Libor Svoboda POHŘEBNÍ SLUŽBA


Pohřební služba, obřadní síň - důstojné poslední rozloučení s vašimi blízkými

Pohřebnictví Otakar Svoboda v Konici v okrese Prostějov vám pomůže zajistit důstojné poslední rozloučení s vašimi zesnulými blízkými.obřadní síň Konice


Pomůžeme vám nejen se zařízením pohřební síně, smutečního obřadu či převozem zesnulého, ale také s vyřízením všech formalit a dalších náležitostí spojených s touto smutnou událostí. K dispozici máme obřadní síň v Konici nacházející se na městském hřbitově, kam se s vašimi drahými zesnulými může přijít rozloučit až sto osob. Poslední rozloučení se zde mohou konat i v sobotu.

V rámci našich služeb nabízíme zařízení těchto náležitostí:

- pohřeb
- smuteční obřad
- převoz zesnulého
- vyřízení úmrtního listu
- tisk parte
- přeprava zesnulých po celé České republice
- pohřby do hrobů a hrobek
- pohřby žehem s obřadem i bez něj
- vazby věnců a kytic
- živá hudba
- úpravy hrobů
- pohřební hostiny

Víme, jak těžké je vyrovnat se se ztrátou někoho blízkého, proto se vám snažíme zařizování pohřbu maximálně ulehčit a co nejvíce záležitostí vyřídit za vás, avšak zcela podle vašich přání. Vyřizujeme také pohřby v soukromí vašeho domova. Vše, co od vás pro vyřízení pohřbu potřebujeme, je oděv pro zesnulého, rodný nebo oddací list a občanský průkaz. Ručíme vám za to, že díky naší pomoci proběhne celý pohřeb zcela bez problémů a podle vašich představ. Snad vám naše služby alespoň trochu ulehčí od starostí a smutku, jež v takové době prožíváte.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohřeb, smuteční obřad pro zajištění důstojného rozloučení

Pohřeb, smuteční obřad pro zajištění důstojného rozloučení

Ztráta blízké osoby je smutná a bolestivá. V těchto těžkých chvílích je zde pro vás Pohřebnictví Otakar Svoboda, kde vám pomohou zajistit převoz zesnulých, pohřeb i smuteční obřad.


Zajištění smutečního obřadu, pohřbu

Zajištění smutečního obřadu, pohřbu

Chcete-li pomoci se zajištěním smutečního obřadu nebo pohřbu, pak se obraťte na pohřební službu Otakar Svoboda v Konici nedaleko Prostějova.
>
>