Plachty na historické automobily – profesionální výroba a prodej autoplachet

AUTOPLACHTY NEKVASIL

Plachty na historické automobily – profesionální výroba a prodej autoplachetZadavatelem microsite je firma AUTOPLACHTY NEKVASILProdej, výroba autoplachet na historické vozy, veterány a vojenské automobily

Pro plachty, autoplachty na veterány, nebo na historické vozy, či vojenská auta, navštivte naši specializovanou dílnu ve Znojmě.Sháníte-li výrobce autoplachet na vojenská auta, historické vozy či veterány, pak se neváhejte obrátit na naši firmu!

Roku 1980 byly ve Znojmě podomácku ušity první sedačky pro čerstvě zrekonstruovaný JEEP WILLYS MB. Výroba tehdy představovala velice náročné pátrání po zbytcích válečných originálů a způsobu šití. Díky zájmu příznivců brzy vznikly další a další repliky a roku 1990 se již firma AUTOPLACHTY NEKVASIL zabývala jejich výrobou na profesionální úrovni.

Nabízíme:
-autoplachty na vojenské, historické automobily, veterány
-plachty, autosedačky, plátěné doplňky
-repliky náhradních dílů pro historické vozy
-plátěné doplňky pro vojenská vozidla z období II. světové války.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Renovace veteránů - repliky náhradních dílů

Renovace veteránů - repliky náhradních dílů

Ve společnosti Autoplachty Nekvasil najdete široký sortiment autentických replik náhradních dílů pro historická vozidla a veterány a také doplňky k vozům z značky Jeep.


Autoplachty a sedačky na vojenská a historická vozidla z období 2. sv. války

Autoplachty a sedačky na vojenská a historická vozidla z období 2. sv. války

Profesionální výrobou autentických plachet, sedaček a dalších plátěných doplňků pro vojenské a historické automobily z období 2. sv. války se zabývá společnost Autoplachty Nekvasil.


Výroba autoplachet na vojenské, historické automobily, vozidla, veterány

Výroba autoplachet na vojenské, historické automobily, vozidla, veterány

Autoplachty, plachty, sedačky a jiné plátěné doplňky pro historické automobily, vojenská vozidla z období II. světové války, dodává profesionální firma Autoplachty Nekvasil.
>
>