Přední český výrobce a prodejce průmyslových sít, Příbram.Výroba prodej -průmyslová síta:
-drátěná síta a harfová síta-pružinová ocel,
nerez
-polyuretanová a gumová síta
-štěrbinová síta
-prstová síta
-žebérkové pletivo
-plastové dopravníkové válečky.
Drátěná síta a sítě jsou označovány také jako kovové jemné síto, síťovina, pletivo, filtrační tkanina, svařovaná a pletená síť, či žebérkové pletivo. Síta jsou utkána či svařena z ocelových drátů. Můžete si vybrat z mnoha rozměrových či materiálových variant, které jsou vhodné pro Vaše využití.
V našem eshopu naleznete žebérkové pletivo, které se nejčastěji používá na plotová pole a plotové rámy, pro výrobu kovového nábytku a regálů, jako výplň zábradlí, ochranných krytů, dělících stěn a mříží a pro výrobu drátěných krytů, zvířecích klecí, kotců a voliér.
Dále nabízíme pozinkované svařované sítě v rolích, které se nejčastěji uplatní jako oplocení, výztuhy, zábrany, nejrůznější kryty, jako zimní ochrana rostlin nebo drátěný plot například pro domácí zvířata.
Také můžete zakoupit šestihranné králičí pletivo, které slouží jako jednoduchý plot, kotec a ohrádka pro domácí zvířata, nebo jako zábrana proti hlodavcům apod.
Více informací naleznate na našich www stránkách.Zadavatelem microsite je firma Euro SITEX, s.r.o.Související microsite
Magnetické držáky a upínací prvky – pro průmysl i domácnost
Magnetické držáky a upínací prvky – pro průmysl i domácnost

Nejen v průmyslu, dílnách i obchodech, ale i v domácnostech pro každodenní použití jsou určené magnetické držáky a upínací prvky, které vyrábí společnost ELIDIS s.r.o. sídlící nedaleko Prahy.


Okapový systém Legos Kolín -  z ocelového pozinkovaného plechu
Okapový systém Legos Kolín - z ocelového pozinkovaného plechu

Nabízíme unikátní okapové systémy s dlouhou životností a antikorozní úpravou - Kompletní okapový systém - LEGOS s.r.o. Nová Ves, Kolín


Velkoobchod železářství, tradiční železářství, prodej kvalitních výrobků
Velkoobchod železářství, tradiční železářství, prodej kvalitních výrobků

Tradiční železářství a velkoobchod naleznete v Brně blízko centra - Železářství Skořepka, s.r.o. vám poskytne prodej kvalitních výrobků.


Žebérkové, drátěné pletivo na plot - výroba na zakázku, prodej
Žebérkové, drátěné pletivo na plot - výroba na zakázku, prodej

Pokud sháníte žebérkové, drátěné pletivo na plot nebo do plotových rámů, kontaktujte firmu SITAP, s.r.o., která vám pletivo vyrobí na zakázku.


Ohebné, neohebné, celokovové hrotové systémy-ochrana proti ptákům, holubům
Ohebné, neohebné, celokovové hrotové systémy-ochrana proti ptákům, holubům

Velice efektivní ochrana proti ptákům jsou celokovové hrotové systémy - ohebné i neohebné. Firma KLEMPOS - STŘECHY je prodejce hrotových systémů v regionu Zlínský kraj.