Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@tp-interier.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 604 439 121

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Vítkovice 2963
Ostrava 703 00

Kvalitní interiérové a vchodové dveře pro Váš domov

TP Interier Morava je dodavatel interiérových a vchodových dveří renomovaných značek Gebrich a Porta Doors. Dodáváme bezpečnostní, požární i interiérové dveře, které se pyšní kvalitním zpracováním.


Sháníte interiérové nebo vchodové kvalitní dveře? Pak kontaktujte firmu TP Interier Morava z Ostravy. Firma dodává dveří renomovaných firem Gebrich a Porta Doors.

Jedním z hlavních partnerů TP Interier Morava je firma Porta Doors. Porta Doors nabízí širokou škálu interiérových dveří, od klasických bílých dveří po moderní barevné a přírodní dýhované modely. Montují také vstupní bezpečnostní dveře s moderním designem. Pyšní se vysokou kvalitou, bezpečně ochrání váš domov. Firma také dodává jejich skládací a posuvné dveře, které nabízí praktické řešení pro úsporu místa. Součástí nabídky jsou také dveře do technických místností jako jsou garáže či sklepy. Je možno objednat dveře včetně zárubní a světlíků.

Porta Doors je známý také díky skrytým pantům a bezpolodrážkovým interiérovým dveřím, které dodržují rovnou linii stěny a přispívají k modernímu vzhledu vašeho domova.

Kromě Porta Doors nabízí firma TP Interier Morava bezpečnostní a protipožární dveře značky Gerbrich. Jedná se o bezpečnostní dveře s různými stupni odolnosti (např. RC 2 a RC 3) a také protipožární a kouřotěsné dveře. Jejich dveře jsou kvalitní, spolehlivé a esteticky povedené.

TP Interier Morava vstřícně přistupuje ke všem zákazníkům. Jejich proškolení technici Vám rádi poradí s výběrem a provedou zaměření stavebních otvorů. Na základě zaměřovacího protokolu vám připraví cenovou nabídku.

Kontaktujte TP interier morava s.r.o. se sídlem v Ostravě.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zakázková výroba kuchyní na míru včetně spotřebičů - návrh 3D vizualizace

Zakázková výroba kuchyní na míru včetně spotřebičů - návrh 3D ...

Zakázkovou výrobu kuchyní na míru provádí v Ostravě TP Interier Morava. Nechte si zhotovit kuchyň na míru s nadčasovým designem a 3D vizualizací od našeho designéra.

Vestavné skříně do Vaší ložnice a předsíně, výroba na míru do Vašeho interiéru

Vestavné skříně do Vaší ložnice a předsíně, výroba na míru do Vašeho ...

Vestavěné skříně na míru jsou ideální volbou pro maximální využití prostoru v ložnici nebo předsíni. Výrobou vestavných skříní na míru se v Ostravě zabývá TP interier morava s.r.o.

Štítky:Dřevěná okna a dveřeNábytek na míruRekonstrukce a revitalizace

Podstránky

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru od poradenství, návrhu, výroby po dodání a instalaci Ostrava

Hledáte kuchyň, která bude dokonale odpovídat vašemu životnímu stylu a potřebám? TP interier morava s.r.o. je tu pro vás, abychom vyrobili vysněnou kuchyni, která bude odrážet funkčnost, styl a kvalitu. S námi získáte kuchyni na míru, která bude srdcem vašeho domova. Navštivte nás v Ostravě a nechte se inspirovat naší nabídkou. Těšíme se na realizaci vašeho snu o dokonalé kuchyni!

Vestavěné skříně, nábytek na míru

Vestavěné skříně, nábytek na míru do ložnice, dětských pokojů, kanceláří Ostrava

Představte si nábytek, který dokonale zapadne do každého koutu vašeho domova. TP interier morava s.r.o. v Ostravě vám poskytne řešení na míru, která transformují vaše prostory a odrážejí váš osobní styl. Vyrábíme praktické i estetické vestavěné skříně, které budou skvěle ladit s designem vašeho interiéru, skříně do ložnice, nábytkové sestavy do obývacích i dětských pokojů, předsíní, zhotovíme i kancelářský nábytek na míru.

Dveře, zárubně

Interiérové i vchodové dveře Gerbrich, Dre, Porta Doors včetně zárubní

Otevřete dveře do světa elegance a stylu s našimi interiérovými dveřmi. Nabízíme širokou škálu vnitřních vchodových dveří, zárubní, posuvných i prosklených dveří od předních dodavatelů jako jsou Gerbrich, Dre, Porta Doors a další. Každý model je vybrán s ohledem na kvalitu, design a dlouhodobou vytrvalost.


Kontakty

TP interier morava s.r.o.
Vítkovice 2963
Ostrava 703 00
GPS: 49°48′55.58″ N, 18°16′43.54″ E

49°48′55.58″ N, 18°16′43.54″ E

QR kód firmy TP interier morava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA TP interier morava s.r.o. Výroba nábytku Ostrava
Adresa

Adresa

Vítkovice 2963
Ostrava 703 00

info@tp-interier.cz
+420 604 439 121

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Vestavěné skříně, nábytek na míru

Vestavěné skříně, nábytek na míru

Dveře, zárubně

Dveře, zárubně

Kde nás najdete

Vítkovice 2963
Ostrava 703 00

GPS49°48′55.58″ N, 18°16′43.54″ E

Plánování trasy

Vítkovice 2963 Ostrava 70300

Prospekty

OsvědčeníCertifikát kvality firmy