Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@sudolsky.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 585 154 430

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Okružní 93
Hlušovice 783 14

Zvelebte si zahrady – výroba zahradní dřevostavby, domku, přístřešku, pergoly i sudové sauny

Pořiďte si zahradní dřevostavby, domky, přístřešky, pergoly, sudové sauny, houpačky, nebo prolézačky. Kontaktujte firmu Sudolský specializující se na moderní dřevěné konstrukce v Olomouci a Praze.


Sudolský nabízí moderní dřevěné domky a chaty, které jsou ideální pro relaxaci, skladování nářadí nebo jako zahradní kancelář. Tyto domky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a mají různé velikosti a provedení. Firma má mnoho spokojených klientů v Olomouci, v Praze i v Brně.

Mimoto vyrábí také přístřešky na auto, terasy a pergoly. Tyto konstrukce jsou praktické a esteticky působivé, ať už potřebujete chránit své auto před povětrnostními vlivy nebo si vytvořit příjemný prostor na posezení venku.

Pokud máte rádi saunování, můžete si pořídit sudovou saunu do své zahrady. Zkušený tým nabízí moderní sauny, které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a skvěle se hodí pro relaxaci a regeneraci. Pro děti jsou k dispozici houpačky a prolézačky. Jejich dřevěné konstrukce jsou bezpečné a zábavné pro vaše nejmenší. Můžete si vybrat různé velikosti a provedení podle vašich potřeb.

Ať už si přejete vytvořit příjemné posezení na své zahradě díky dřevěné pergoly anebo vybavit zahradní hřiště s prolézačkami, kontaktujte firmu Sudolský.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kvalitní vazby, krovy a vyvýšené záhony – profesionální výroba na zakázku

Kvalitní vazby, krovy a vyvýšené záhony – profesionální výroba na ...

Zakázkovou výrobou krovů, vyvýšených záhonů a kvalitních vazeb včetně prodeje truhlářského a stavebního řeziva se zabývá společnost Sudolský dřevovýroba nejen v okolí Olomouce a Přerova.

Hoblovaný program - plotovky, terasová prkna, fasádní obklady, pergoly a přístřešky

Hoblovaný program - plotovky, terasová prkna, fasádní obklady, pergoly ...

Bohatý výběr plotovek, terasových prken, fasádních okladů, pergol a přístřešků z různých druhů dřeva má ve svém bohatém sortimentu společnost Sudolský dřevovýroba z Olomouce.

Štítky:Dřevěná okna a dveřeDřevěné podlahyDřevěné stavby a mobilní příbytkyStavební řezivoDřevěné polotovaryDřevo a řezivo - pily

Podstránky

Stavební a stolařské řezivo

Stavební a truhlářské řezivo v požadovaných rozměrech z dřevovýroby na Olomoucku

Firma Sudolský dřevovýroba v Hlušovicích proslula na Olomoucku zakázkovou výrobou a prodejem truhlářského a stavebního řeziva. Naše dřevovýroba je vybavena moderními sušárnami Katres, sušicími komorami, pásovými pilami a vřetenovými frézami. Provádíme rovněž impregnamci stavebního řeziva a náš objekt disponuje stolárnou, kterou pronajímáme k zakázkové výrobě různých dřevěných výrobků.

Sušení řeziva

Sušení stavebního a truhlářského řeziva v moderních teplovzdušných sušárnách

Sudolský dřevovýroba z Olomoucka se věnuje zpracování dřeva. Kvalitu stavebního a truhlářského řeziva významně ovlivňuje sušení. Zákazníci z Olomouce, Uničova, Litovle, Šternberka, Prostějova, Přerova se mohou spolehnout na odběr sušeného řeziva v požadované vlhkosti. Vlastníme sušárny od české firmy Katres se 7 sušicími komorami.

Masivní dubové podlahy

Masivní dubové podlahy na zakázku v požadované kvalitě, formátu i povrchové úpravě

Firma Sudolský dřevovýroba z Olomoucka je vyhledávaná rovněž díky výrobě masivních dubových podlah ve vysoké kvalitě. Dubové dřevo sami opracováváme, formátujeme, povrchově upravujeme k plné spokojenosti zákazníka. A navíc u nás zákazníci nejen z Olomouce a okolí, Prostějova, Přerova, ale i z Ostravy, Prahy a Brna nakoupí masivní dubové podlahy za velkoobchodní ceny!


Kontakty

Sudolský dřevovýroba
Okružní 93
Hlušovice 783 14
GPS: 49°38′9.71″ N, 17°16′31.98″ E

49°38′9.71″ N, 17°16′31.98″ E

QR kód firmy Sudolský dřevovýroba
WEBOVÁ STRÁNKA Sudolský dřevovýroba Rostislav Sudolský
Adresa

Adresa

Okružní 93
Hlušovice 783 14

info@sudolsky.cz
+420 585 154 430

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Stavební a stolařské řezivo

Stavební a stolařské řezivo

Sušení řeziva

Sušení řeziva

Masivní dubové podlahy

Masivní dubové podlahy

Kde nás najdete

Okružní 93
Hlušovice 783 14

GPS49°38′9.71″ N, 17°16′31.98″ E

Plánování trasy

Okružní 93 Hlušovice 78314

Prospekty

CertifikátCertifikát kvality firmy