Mateřská škola Halže, místo kde vzdělávání a přátelství jdou ruku v ruce

Objevte Mateřskou školu Halže, kde každé dítě prožívá dobrodružství učení ve vřelém a podporujícím prostředí. Naše vzdělávací programy rozvíjejí děti skrze hry a příběhy.


Mateřská škola, kde se děti rozvíjejí skrze hry a příběhy
Mateřská škola Halže není jen obyčejnou školkou. Je to místo, kde se pedagogové s láskou věnují každému dítěti, aby získalo nejen vědomosti, ale i pocit bezpečí a přátelství. Vzdělávací programy jako “Cestou, necestou poznáváme svět” nebo “Začít spolu” jsou základem pro rozvoj dětí, které se učí skrze hry, pohádky a příběhy.

Školka je navržena tak, aby podporovala přirozenou zvídavost dětí. Moderní a přitom téměř rodinná atmosféra dává dětem prostor k projevu jejich jedinečnosti. Ať už je to v učebnách plných barev a tvarů, nebo na venkovním hřišti, kde mohou děti běhat, hrát si a objevovat krásy přírody.

Důraz na pobyt venku a aktivní životní styl je klíčový. Děti tráví hodně času na čerstvém vzduchu, což je nejen zábavné, ale také podporuje jejich fyzický a psychický vývoj. Mateřská škola Halže si klade za cíl vštípit do dětí lásku k přírodě a zdravému životnímu stylu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Základní a mateřská škola v okrese Tachov

Základní a mateřská škola v okrese Tachov
Vzdělávací zařízení pro děti předškolního a školního věku do 5. třídy, profesionální a individuální vzdělávací přistup, kulturní akce, družina a jídelna – Mateřská škola a Základní škola Halže.

Základní a mateřská škola v malebném prostředí Českého lesa s moderním vybavením i jídelnou

Základní a mateřská škola v malebném prostředí Českého lesa s moderním vybavením i jídelnou
Malotřídní školu s moderním vybavením naleznete nedaleko Tachova, kde sídlí Základní škola a Mateřská škola Halže, příspěvková organizace. Vzdělání do 5. ročníku v méněpočetných třídách.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Základní škola a Mateřská škola Halže, příspěvková organizace
WEBOVÁ STRÁNKA
Základní škola a Mateřská škola Halže, příspěvková organizace
zsmshalze.cz
Adresa

Adresa

Lipová 220
Halže 347 01

reditel@zsmshalze.cz
+420 727 889 707


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha