Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@alfacontainers.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 771 295 021

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Zádveřice 507
Zádveřice - Raková 763 12

Zakázková výroba stavebních, sanitárních kontejnerů - zázemí pro staveniště, sklad, provoz firmy

Hlavním oborem firmy Alfa Container s.r.o. ze Zádveřic u Zlína je výroba stavebních, sanitárních kontejnerů. Řeší projekty individuálně - lze takto řešit zázemí pro staveniště, sklad, provoz firmy.


Alfa Container s.r.o. je dynamická společnost se sídlem ve Zádveřicích, která se specializuje na zakázkovou výrobu stavebních a sanitárních kontejnerů. Lze vybrat z více standardních modulů z katalogové řady, ale také jsme schopni realizovat projekt dle speciálních požadavků a postavit z modulů objekt v závislosti na požadavku klienta. Firma Alfa Container představuje flexibilního a spolehlivého partnera pro řešení prostorových potřeb v různých oblastech podnikání.

Zázemí máme v Zádveřicích u Zlína a realizujeme mnoho zakázek i v okolí Prahy.

Individuální přístup k projektům je jedním z klíčových pilířů firmy. Každý projekt je posouzen a navržen tak, aby splňoval specifické požadavky. Ať už se jedná o dočasné zázemí na staveništi, mobilní kanceláře, ubytovny, nebo skladovací prostory, připravíme řešení “šité na míru”.

Výroba kontejnerů je prováděna s důrazem na kvalitu a funkčnost. Společnost vyrábí širokou škálu modulárních staveb, které jsou ideální pro rychlou a efektivní výstavbu. Tyto modulární jednotky lze snadno přizpůsobit a kombinovat, což umožňuje vytvoření různorodých prostor.

Kontejnery lze snadno přemístit a rychle instalovat, což z nich činí ideální řešení pro firmy, které potřebují rychle reagovat na měnící se požadavky svého podnikání.

Servis a podpora jsou neoddělitelnou součástí našich služeb. Zákazníci mohou očekávat kompletní servis včetně dopravy a montáže, což zajišťuje hladký průběh celého projektu od počátečního návrhu až po finální realizaci.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Modulové stavby - mobilní kontejnery jsou řešením pro bydlení i kanceláře, obchodní prostory, školy, školky

Modulové stavby - mobilní kontejnery jsou řešením pro bydlení i ...

S mobilními kontejnery od Alfa Container s.r.o. lze realizovat modulové stavby pro různé účely - bydlení, kanceláře, obchodní prostory, školy. Působíme převážně v regionu Zlín, Brno, Olomouc, Praha.

Zakázková výroba obytných kontejnerů - prostory pro kancelář, prodejnu, školu, školku, ubytovnu

Zakázková výroba obytných kontejnerů - prostory pro kancelář, prodejnu, ...

Firma Alfa Container s.r.o. se zabývá výrobou obytných kontejnerů. Realizujeme pro klienty často prostory pro kanceláře, prodejny, školy, školky, ubytovny, působíme v regionu Zlín, Praha.

Štítky:Sanitární výrobkyOcelové konstrukce a kovové schodyKontejnery, buňky a stánky

Podstránky

Obytné kontejnery

Obytné kontejnery - flexibilní a moderní řešení bydlení, kanceláře, skladu

V dnešní době, kdy se tempo života neustále zrychluje a potřeby lidí se mění téměř ze dne na den, přichází firma Alfa Container s.r.o. s řešením, které je stejně dynamické jako život samotný – obytné kontejnery. Tyto mobilní obytné jednotky nabízí nejen rychlou a efektivní odpověď na nedostatek prostoru, ale také nevídanou flexibilitu a možnost přizpůsobení.

Stavební, sanitární kontejnery

Stavební a sanitární kontejnery - revoluce v mobilním zázemí

V moderním stavebnictví se čím dál více klade důraz na efektivitu, rychlost a flexibilitu. Alfa Container s.r.o., se sídlem v Zádveřicích u Zlína, je na špici tohoto trendu s nabídkou stavebních a sanitárních kontejnerů, které přináší revoluční řešení pro zařízení staveniště, přístavby k zděným stavbám a poskytují hygienické zázemí tam, kde je to nejvíce potřeba.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

Alfa Container s.r.o.
Zádveřice 507
Zádveřice - Raková 763 12
GPS: 49°12′38.45″ N, 17°48′47.19″ E

49°12′38.45″ N, 17°48′47.19″ E

QR kód firmy Alfa Container s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Alfa Container s.r.o. zakázková výroba kontejnerů
Adresa

Adresa

Zádveřice 507
Zádveřice - Raková 763 12

info@alfacontainers.cz
+420 771 295 021

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Obytné kontejnery

Obytné kontejnery

Stavební, sanitární kontejnery

Stavební, sanitární kontejnery

Kde nás najdete

Zádveřice 507
Zádveřice - Raková 763 12

GPS49°12′38.45″ N, 17°48′47.19″ E

Plánování trasy

Zádveřice 507 Zádveřice - Raková 76312

Prospekty

Certifikát kvality firmy