Realizace rodinných domů a bytů na klíč, od návrhu, přes výstavbu až po finální úklid

Maur-Dases, s.r.o. se věnuje výstavbě rodinných domů a bytů na klíč. Užijte si bezstarostný přechod do nového domova s kompletními službami od návrhu po realizaci.


Rodinné domy a byty na klíč
Společnost Maur-Dases, s.r.o. se věnuje realizaci rodinných domů a bytů na klíč, které jsou synonymem pro kvalitu, efektivitu a moderní bydlení. Nabízíme komplexní služby, od prvního návrhu, přes pečlivý výběr materiálů, až po poslední štětec - vše je pečlivě plánováno a realizováno s ohledem na vaše potřeby.

Představte si, že se můžete nastěhovat do nového domova bez měsíců čekání a stresu z nekonečného koordinování různých řemeslníků. “Na klíč” znamená, že vám předáme domov kompletně hotový - od podlah až po střechu, od kuchyňské linky až po koupelnové obklady. Vše je připraveno k okamžitému užívání.

Používáme pouze ty nejlepší materiály a nejmodernější technologie, abychom zajistili, že váš nový domov bude nejen krásný, ale také funkční a energeticky úsporný.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Stavby na klíč, novostavby, rekonstrukce rodinných a bytových domů

Stavby na klíč, novostavby, rekonstrukce rodinných a bytových domů
Společnost Maur-Dases, s.r.o. provádí komplexní realizace staveb na klíč od počáteční studie, přes projekt, výstavbu až po finální úklid.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Maur-Dases, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Maur-Dases, s.r.o.
maur-dases.cz
Adresa

Adresa

Kostelecká 820/65
Praha 9 - Čakovice 196 00

zdenek.maur-dases@seznam.cz
+420 283 933 813


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha