Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@autanapujceni.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 702 002 399

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Na Rybníku 1775
Kunovice 686 04

Pronájem elektrokoloběžky Chooper na výlet s rodinnou, přáteli i zpestření podnikové akce

Prozkoumejte okolí Uherského Hradiště na elektrokoloběžce Chooper s dojezdem až 110km. Pronájem si sjednáte od firmy Auta na půjčení Kunovice. Vhodné na výlet s rodinou i podnikové akce.


Doporučíme Vám pronájem elektrokoloběžky, pokud hledáte způsob, jak pohodlně a zábavně prožít dovolenou nebo plánovaný výlet v okolí Uherského Hradiště. Matouš Bartůsek - Auta na půjčení Kunovice přináší možnost pronájmu špičkových elektrokoloběžek Chooper 2000W. Tyto stylové koloběžky jsou ideální pro letní výlety i jako zpestření podnikové akce.

Elektrokoloběžka Chooper má výkon motoru 2000W, maximální rychlost 55 km/h a dojezd 90 - 110 km. Díky robustní konstrukci unese až 180 kg a poskytuje pohodlné sezení pro dvě osoby. S funkcemi jako jsou tři rychlosti, zpátečka, blinkry, dálkové světlo a úložný kufr, je Chooper vybaven pro každou situaci.

Pronájem je flexibilní a cenově dostupný, s možností krátkodobého pronájmu od 1000 Kč/den nebo víkendového balíčku za 2500 Kč. Ať už plánujete rychlý výlet nebo delší dobrodružství, Chooper je vaše jistota pro zábavu a pohodlnou jízdu.

Připomínáme, že z hygienických důvodů helmy nepůjčujeme, takže si nezapomeňte přinést vlastní !


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zapůjčení minibusu na rodinnou dovolenou, výlet s přáteli - vícemístný vůz Toyota Proace Verso 7+1

Zapůjčení minibusu na rodinnou dovolenou, výlet s přáteli - vícemístný ...

Rezervujte si pro výlet s přáteli nebo rodinnou dovolenou vícemístný vůz - zájemci z regionu Zlínský kraj si mohou zapůjčit 8-místný vůz Toyota Proace Verso u firmy Matouše Bartůska - Auta na půjčení.

Autopůjčovna - půjčení osobního auta na dovolenou, zapůjčení dodávky, užitkového vozu na stěhování či podnikání

Autopůjčovna - půjčení osobního auta na dovolenou, zapůjčení dodávky, ...

Využijte možnost zapůjčení osobního auta, dodávky, užitkového vozu od firmy Auta na půjčení z Kunovic u Uherského Hradiště. Možnost krátkodobého i dlouhodobého pronájmu.

Štítky:Motorová vozidla osobníMotorová vozidla užitková

Podstránky

Půjčovna osobních vozů

Výběr osobních vozidel v půjčovně automobilů v Kunovicích u Uherského Hradiště

Když přijde čas vybrat si ten pravý osobní automobil, nabídka na webu autanapujceni.cz je místem, kde najdete vozidlo, které dokonale odpovídá vašim potřebám. Ať už hledáte kompaktní městské auto pro snadné manévrování v hustém provozu, nebo prostorný sedan pro pohodlné rodinné výlety, autopůjčovna v Kunovicích na Uherskohradišťsku nabízí širokou škálu možností.

Pronájem vícemístných vozů

Pronájem vícemístných vozů Toyota, půjčovna minibusů na webu autanapujceni.cz

Představte si, že plánujete výlet s přáteli nebo rodinou a potřebujete spolehlivý a pohodlný způsob, jak se všichni dostanou na místo určení. Půjčovna minibusů je ideální řešení pro ty, kteří hledají flexibilitu a komfort při cestování ve větší skupině. A právě na webu autanapujceni.cz najdete skvělou nabídku vícemístných vozidel, která jsou připravena splnit vaše potřeby.

Pronájem dodávky

Pronájem zánovní plachtové dodávky, dodávky s velkým úložným prostorem

Hledáte spolehlivou a flexibilní službu pro pronájem dodávky? Auta na půjčení Kunovice u Uherského Hradiště nabízí široký výběr dodávkových vozidel, které splní vaše potřeby, ať už se chystáte na dovolenou nebo potřebujete převézt rozměrné věci. S plachtovými dodávkami a osobními vozy z roku výroby 2023, které jsou v dokonalém technickém stavu, můžete vyrazit na cestu s jistotou.


Kontakty

WEBOVÁ STRÁNKA Matouš Bartůsek - Auta na půjčení Pronájem osobního auta, dodávky Kunovice
Adresa

Adresa

Na Rybníku 1775
Kunovice 686 04

info@autanapujceni.cz
+420 702 002 399

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Půjčovna osobních vozů

Půjčovna osobních vozů

Pronájem vícemístných vozů

Pronájem vícemístných vozů

Pronájem dodávky

Pronájem dodávky

Kde nás najdete

Na Rybníku 1775
Kunovice 686 04

GPS

Plánování trasy

Na Rybníku 1775 Kunovice 68604

Prospekty

Certifikát kvality firmy