Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

diskontni-nakupy@seznam.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 775 775 180

Zavolejte nám

Kde nás najdete

tř. Osvobození 1031
Otrokovice 765 02

Počítače, notebooky, mobilní telefony, tablety se slevou v eshopu - nové, rozbalené zboží 2. jakosti

Na eshopu diskontni-nakupy.cz, firmy Komisárna-elektro s.r.o. Otrokovice, objevíte počítače, notebooky, mobilní telefony i tablety za neodolatelné ceny - jde o zboží 2. jakosti, pouze s drobnou vadou.


Prozkoumejte širokou škálu zboží v eshopu diskontni-nakupy.cz - najdete zde stolní počítače, notebooky, mobilní telefony, tablety a další spotřebiče za neodolatelné ceny. Firma Komisárna-elektro s.r.o. Otrokovice se specializuje na nové zboží - rozbalené nebo vystavené na prodejně i na zboží 2. jakosti, které má pouze drobné kosmetické vady a představuje ideální spojení výkonu a cenové dostupnosti.

Počítače a Notebooky.
Prozkoumejte širokou škálu počítačů a notebooků, které jsou vhodné pro každodenní využití i náročné úkoly. Ať už hledáte Dell Inspiron pro práci nebo Lenovo IdeaPad pro zábavu, najdete u nás zařízení, která jsou jako nová, s plnou funkčností a dvouletou zárukou, přestože mohou mít drobné estetické vady. Na eshopu najdete i příslušenství - sluchátka a headsety, reproduktory, klávesnice a myši, externí dísky.

Mobilní telefony a tablety.
Na eshopu nechybí ani široký sortiment chytrých i klasických tlačítkových telefonů od zn. Aligator, Xiaomi, TCL, Hammer, Honor aj. a dotykové tablety zn. Lenovo, max VisionBook, iGET. Všechny produkty jsou ve stavu, který zaručuje jejich 100% funkčnost. Přestože mohou mít drobné kosmetické vady, jejich technické parametry zůstávají nezměněné.

Budete mít radost z výhodného nákupu bez kompromisů v kvalitě. Prohlédněte si naše produkty na diskontni-nakupy.cz a ušetřete při nákupu techniky všeho druhu.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Velké domácí spotřebiče, bílá technika - nové i rozbalené zboží II. jakosti s Extra slevou v eshopu

Velké domácí spotřebiče, bílá technika - nové i rozbalené zboží II. ...

V eshopu diskontni-nakupy.cz, firmy Komisárna-elektro s.r.o. Otrokovice, nakupujete s Extra slevou malé i velké domácí spotřebiče a bílou techniku - nové i rozbalené zboží II. jakosti.

Elektronika 2. jakost - notebooky, tablety, mobily, televize, audio-video, vysavače se slevou

Elektronika 2. jakost - notebooky, tablety, mobily, televize, ...

Eektroniku 2. jakosti zakoupíte s výraznou slevou na prodejně Komisárna-elektro Otrokovice u Zlína. Nakupujte notebooky, tablety, mobily, televize, audio-video, vysavače i jiné spotřebiče levně.

Štítky:Audio a videoDomácí elektrospotřebičeFotoaparáty a příslušenstvíMobilní telefony a příslušenstvíPočítače a příslušenstvíVýpočetní a kancelářská technika

Podstránky

Velké domácí spotřebiče

Velké domácí spotřebiče, bílá technika 2. jakosti v e-shopu diskontni-nakupy.cz

Jestliže máte v úmyslu zařídit svou domácnost kvalitními a levnými velkými domácími spotřebiči, navštivte e-shop Komisárna-elektro s.r.o. na webu diskontni-nakupy.cz, kde najdete nové, rozbalené velké elektrospotřebiče s malou kosmetickou vadou za výhodnější ceny. Nové, rozbalené ledničky, mrazáky, pračky, sušičky, myčky, sporáky, trouby a další jsou známých značek, jako ECG, Gorenje, Candy, Mora, Kluge, Romo, Haier, Concept, Hoover aj.

Malé domácí spotřebiče

Malé domácí spotřebiče 2. jakosti – nové, rozbalené, s malou kosmetickou vadou

Jestliže hledáte kvalitní a cenově dostupné malé domácí spotřebiče 2. jakosti, pak je pro vás e-shop Komisárna-elektro s.r.o. tou správnou volbou. V nabídce e-shopu najdete široký sortiment nových, rozbalených výrobků, které vám usnadní a zpříjemní život v domácnosti, a ještě k tomu ušetříte. Ať už potřebujete nový vysavač, fritézu, kuchyňského robota, mixér, kávovar, žehličku, holicí strojek, fén, kulmu nebo cokoli jiného, v e-shopu na webu diskontni-nakupy.cz si určitě vyberete.

PC, mobily, tablety, notebooky

PC, notebooky, tablety, mobilní telefony včetně příslušenství z e-shopu diskontni-nakupy.cz

Širokou nabídku nových, rozbalených PC, notebooků, tabletů, mobilních telefonů a další elektroniky za výhodné ceny zakoupíte v e-shopu firmy Komisárna-elektro s.r.o. Všechny produkty jsou 2. jakosti, což znamená, že jsou pouze rozbalené, mají poškozený obal, nebo drobnou kosmetickou vadu, což nesnižuje jejich funkčnost a kvalitu. Naopak můžete ušetřit až 50 % oproti běžné ceně. Na zboží se vztahuje plná záruku i možnost vrácení zboží do 14 dnů.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

Komisárna-elektro s.r.o.
tř. Osvobození 1031
Otrokovice 765 02
GPS: 49°11′59.32″ N, 17°32′13.27″ E

49°11′59.32″ N, 17°32′13.27″ E

QR kód firmy Komisárna-elektro s.r.o.

Komisárna.cz
Tř.Osvobození 1031
Otrokovice 765 02
GPS: 49°11′59.32″ N, 17°32′13.27″ E

49°11′59.32″ N, 17°32′13.27″ E

QR kód firmy Komisárna.cz
WEBOVÁ STRÁNKA Komisárna-elektro s.r.o. Diskontní nákupy - elektro Otrokovice
Adresa

Adresa

tř. Osvobození 1031
Otrokovice 765 02

diskontni-nakupy@seznam.cz
+420 775 775 180

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Velké domácí spotřebiče

Velké domácí spotřebiče

Malé domácí spotřebiče

Malé domácí spotřebiče

PC, mobily, tablety, notebooky

PC, mobily, tablety, notebooky

Kde nás najdete

tř. Osvobození 1031
Otrokovice 765 02

GPS49°11′59.32″ N, 17°32′13.27″ E

Plánování trasy

tř. Osvobození 1031 Otrokovice 76502

Prospekty

Certifikát kvality firmy