Podlahářství, podlahové práce, dodávka podlahových krytin, pokládka podlah, oprava a údržba podlahových krytin

Podlahářství Láska s.r.o. nabízí dodávku a pokládku všech druhů podlah. Provádí také opravy a údržbu podlahových krytin.


Dodáváme a pokládáme všechny druhy podlah
Hledáte kvalitní a moderní podlahy pro váš domov nebo kancelář? Chcete si vybrat z široké nabídky materiálů, barev a vzorů? Potřebujete odborné poradenství, profesionální pokládku a spolehlivý servis? Pak je pro vás správnou volbou Podlahářství Láska s.r.o.!

Podlahářství Láska s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru podlahářství. Dodáváme a pokládáme podlahy různého druhu, jako jsou vinylové podlahy, koberce, laminátové podlahy, korkové podlahy, PVC a další. Nabízíme vám také poradenství při výběru podlahy, která bude vyhovovat vašim potřebám, vkusu a rozpočtu. A to není vše! Provádíme také opravy, servis, údržbu a čištění stávajících podlahových krytin, abyste si mohli užívat jejich krásu a funkčnost co nejdéle.

Pokud hledáte spolehlivého a kvalitního partnera pro vaše podlahy, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Renovace, opravy, údržba a čištění podlah, Podlahářství Láska s.r.o.

Renovace, opravy, údržba a čištění podlah, Podlahářství Láska s.r.o.
Společnost Podlahářství Láska s.r.o. se zabývá renovací, opravami, údržbou i čištěním podlah jakéhokoliv druhu. Renovujeme staré dřevěné podlahy.

Pokládka podlah, renovace a rekonstrukce stávajících podlahovin a čistění

Pokládka podlah, renovace a rekonstrukce stávajících podlahovin a čistění
Realizace a pokládka podlah, společnost provádějící položení podlahových krytin, prodejce podlah, vinyl, laminátové podlahy, koberce i marmoleum – to vše umíme – my v Podlahářství Láska.

Prodejna podlah Rychnov nad Kněžnou, vinylové, korkové, PVC, laminátové podlahy, koberce

Prodejna podlah Rychnov nad Kněžnou, vinylové, korkové, PVC, laminátové podlahy, koberce
Prodejna podlah Rychnov nad Kněžnou, vinylové, korkové, PVC, laminátové podlahy, koberce, podlahářské práce, pokládka podlahových krytin, renovace a opravy.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Podlahářství Láska s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Podlahářství Láska s.r.o.
www.podlaharstvilaska.cz
Adresa

Adresa

Jiráskova 2009
Rychnov nad Kněžnou 516 01

podlaharstvilaska@email.cz
+420 603 504 506


Najdete nás také zde:

ARES
captcha