Zadavatelem microsite je firma Podlahářství Láska s.r.o.Prodejna podlah Rychnov nad Kněžnou, vinylové, korkové, PVC, laminátové podlahy, koberce

Prodejna podlah Rychnov nad Kněžnou, vinylové, korkové, PVC, laminátové podlahy, koberce, podlahářské práce, pokládka podlahových krytin, renovace a opravy.Představujeme Vám firmu Podlahářství Láska s.r.o. Rychnov nad Kněžnou, která se zabývá prodejem a pokládkou podlahových krytin. Součástí nabízených služeb je i vyrovnání podlah, renovace, opravy, údržba a čištění podlah.

Podlahářství, prodej, montáž, pokládka:
- vinylové podlahy
- laminátové podlahy
- koberce
- korkové podlahy
- PVC.

Pokud Vás naše služby či podlahové krytiny zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sokolovská 1494, Rychnov nad Kněžnou. Přijeďte a vybírejte z širokého sortimentu!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Podlahy Rychnov nad Kněžnou, pokládka vinylové i plovoucí podlahy, PVC ...

Podlahy Rychnov nad Kněžnou, pokládka vinylové i plovoucí podlahy, PVC ...

Pokládku i čištění nejrůznějších typů podlah zajistí společnost Podlahářství Láska s.r.o. z Rychnova nad Kněžnou. Zabýváme se prodejem, dodávkou a realizací podlah různého druhu.


Podlahářské práce, dodání a pokládka vinylových podlah

Podlahářské práce, dodání a pokládka vinylových podlah

Podlahářské práce, pokládku odolných vinylových podlah se skvělým designem, snadnou údržbou a dlouhou životností realizuje Podlahářství Láska s.r.o., Rychnov nad Kněžnou.