Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

eshop@olejspol.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 601 252 500

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Krnovská 168
Opava 747 07

Značkové motorové, převodové i průmyslové oleje v cenově výhodných sudových baleních

Nečekejte a objednejte si ještě dnes motorové, převodové a průmyslové oleje v sudech od firmy OLEJSPOL. Uvidíte, že budete spokojeni s kvalitou, cenou, dopravou i servisem.


Společnost OLEJSPOL je profesionálním dodavatelem olejů a maziv renomovaných značek, jako jsou MOLL, CASTROL, SHELL, TOTAL, ELF, VALVOLINE, Q8, MOBIL a další. Poskytuje široký sortiment motorových, převodových a průmyslových olejů v sudech, které si můžete objednat online na našem e-shopu.

Oleje prodáváme za velmi výhodné ceny, které jsou konkurenceschopné na trhu. Ušetříte především při nákupu většího množství olejů v sudech, které mají nižší cenu za litr než oleje v menších obalech. Pokud si objednáte oleje v sudech nad 500 litrů, dostanete od nás jako dárek stojan na boxy, který usnadní skladování a manipulaci s oleji.

Naše oleje v sudech vám doručíme rychle a bezpečně. Máme vlastní vozový park a spolupracujeme s ověřenými dopravními společnostmi. Doprava je zdarma při objednávce nad 5000 Kč bez DPH.

Pokud si přejete, můžeme vám také vyčerpat oleje z vašich starých sudů a zajistit jejich likvidaci. Rádi vám také poradíme s výběrem nejvhodnějšího oleje pro vaše potřeby


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Prodej rozlévaných olejů v sudovém balení – nejen pro autoservisy a strojírenské firmy

Prodej rozlévaných olejů v sudovém balení – nejen pro autoservisy a ...

Bohatý výběr značkových rozlévaných olejů v balení po sudech vhodných pro autoservisy, zemědělské, strojírenské a další firmy má ve svém sortimentu společnost OLEJSPOL.

Prodej kvalitních rozlévaných olejů v sudech – motorový, převodový, hydraulický a ložiskový olej

Prodej kvalitních rozlévaných olejů v sudech – motorový, převodový, ...

Kvalitní rozlévané oleje v sudech s širokým využitím, především motorový, hydraulický, převodový a ložiskový olej má ve svém sortimentu na e-shopu společnost OLEJSPOL s dopravou po celé ČR.

Štítky:Maziva a oleje

Podstránky

Motorové a převodové oleje

Motorové a převodové oleje v opavské prodejně i v e-shopu olejspol.cz

Vítejte ve světě olejů a maziv opavské společnosti Kesselgruber s.r.o., která svoje vysoce kvalitní produkty, motorové a převodové oleje pro osobní, nákladní, užitková vozidla, motocykly, zahradní techniku, stejně tak průmyslové oleje, značkové rozlévané oleje a oleje pro zemědělství nabízí v prodejně na Krnovské ulici v Opavě nebo v e-shopu na webu olejspol.cz

Průmyslové oleje

Kvalitní průmyslové oleje TOTAL, MOL k mazání průmyslových strojů a zařízení

Na specializovaný prodej olejů a maziv spolehlivých značek je zaměřena firma Kesselgruber s.r.o., která je autorizovaným prodejcem olejů a maziv MOL a nově rovněž autorizovaným distributorem olejů TOTAL a ELF. Kromě motorových a převodových olejů si u nás vyberete, ať už v opavské prodejně nebo v e-shopu olejspol.cz, kvalitní průmyslové oleje zajišťující hladký chod průmyslových strojů a zařízení.

Oleje pro zemědělské stroje

Oleje pro hladký provoz, snadnou údržbu a dlouhou životnost zemědělských strojů

Přestože provozujeme velkoobchod, maloobchod s oleji a mazivy Kesselgruber s.r.o. v Opavě na Krnovské ulici, zřídili jsme e-shop na webu olejspol.cz, aby si zákazníci z celé České republiky vybrali z široké nabídky motorových, převodových, průmyslových olejů i olejů pro zemědělské stroje MOL HYDRO a MOL BIOHYD.


Kontakty

OLEJSPOL
Krnovská 168
Opava 747 07
GPS: 49°56′34.98″ N, 17°53′32.63″ E

49°56′34.98″ N, 17°53′32.63″ E

QR kód firmy OLEJSPOL
WEBOVÁ STRÁNKA OLEJSPOL KESSELGRUBER s.r.o.

WEBOVÁ STRÁNKA

OLEJSPOL
olejspol.cz

Oficiální eshop firmy

Oficiální eshop firmy

olejspol.cz
Adresa

Adresa

Krnovská 168
Opava 747 07

eshop@olejspol.cz
+420 601 252 500

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Motorové a převodové oleje

Motorové a převodové oleje

Průmyslové oleje

Průmyslové oleje

Oleje pro zemědělské stroje

Oleje pro zemědělské stroje

Kde nás najdete

Krnovská 168
Opava 747 07

GPS49°56′34.98″ N, 17°53′32.63″ E

Plánování trasy

Krnovská 168 Opava 74707

Prospekty

Certifikát kvality firmy