Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

bures@manap-km.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 777 227 471

Zavolejte nám

Kde nás najdete

parc. čís. 148, vedle č.p. 322 naproti ČS ONO
Břest 768 23

Prodej a servis přívěsů HUMBAUR nad 3,5 tuny - stabilní podvalníky, přívěsy pro přepravu těžkých a rozměrných nákladů

Prodej a servis přívěsů a podvalníků HUMBAUR na Moravě zajišťuje firma MANAP KM s.r.o. Břest-Zlínský kraj. K prodeji jsou různé typy přívěsů nad 3,5 tuny pro přepravu těžkých a rozměrných nákladů.


HUMBAUR je přední evropská značka v oblasti výroby přívěsů a podvalníků pro přepravu těžkých a rozměrných nákladů. Firma MANAP KM s.r.o. Břest je jejím autorizovaným prodejcem a servisním partnerem ve Zlínském kraji.

Pokud potřebujete spolehlivé a robustní přívěsy pro přepravu těžkých a rozměrných nákladů, jako jsou stavební materiály, stroje, zemědělská technika, kontejnery, palety a další, máme pro vás široký výběr přívěsů HUMBAUR nad 3, 5 tuny. Tyto přívěsy se vyznačují robustní konstrukcí, nízkou nájezdovou výškou, vysokou nosností a snadnou manipulací.

Můžete si vybrat z různých typů podle hmotnosti přepravovaného nákladu:
HS nad 5 t, HTK nad 5 t: Jednoosé a dvouosé přívěsy s nákladovou plochou až 6, 2 m a nosností až 5, 5 t. Vhodné pro přepravu paletového zboží, stavebních materiálů a strojů.
HS nad 8, 9 t: Tříosé přívěsy s nákladovou plochou až 7, 2 m a nosností až 9, 1 t. Vhodné pro přepravu kontejnerů, zemědělské techniky a těžkých strojů.

Vlek typu HBT BE a HBT BS nad 10 t: Tříosé a čtyřosé vleky s nákladovou plochou až 9, 5 m a nosností až 12, 5 t. Vhodné pro přepravu rozměrných nákladů, jako jsou mobilní domy, lodě, jeřáby a další.

HBTZ BS nad 13 t, HTK nad 13 t, HTK L nad 13 t: Tříosé a čtyřosé přívěsy s nákladovou plochou až 10, 5 m a nosností až 14, 5 t. Vhodné pro přepravu těžkých a rozměrných nákladů, jako jsou kontejnery, zemědělská technika, stavební stroje a další.

HBTZ BS nad 19 t, HTK nad 18, 19 t: Čtyřosé a pětiosé přívěsy s nákladovou plochou až 13, 5 m a nosností až 20, 5 t. Vhodné pro přepravu extrémně těžkých a rozměrných nákladů, jako jsou mostní konstrukce, transformátory, turbíny a další.
Podvalníky HUMBAUR
Kromě přívěsů nabízíme také podvalníky HUMBAUR, které se vyznačují vysokou nosností a stabilitou. Určené jsou pro přepravu kontejnerů, stavebních strojů, zemědělské techniky, paletového zboží a dalšího nákladu.


Podvalníky jsou vhodné pro přepravu kontejnerů, stavebních strojů, zemědělské techniky, paletového zboží, stavebních materiálů rozměrných nákladů.
Můžete vybrat z těchto typů:
HTD tříosý rovný a zkosený podvalník s nákladovou plochou až 9, 5 m a nosností až 13, 5 t.
HTD čtyřosý i pětiosý podvalník s nákladovou plochou až 13, 5 m a nosností až 20, 5 t.
Podvalník typu HTS s nákladovou plochou až 9, 5 m a nosností až 12, 5 t.

Firma MANAP KM je také servisním partnerem zn. HUMBAUR. Zajišťuje kvalitní a rychlý servis přívěsů a podvalníků HUMBAUR pro zákazníky na Moravě. Provádíme pravidelné prohlídky, opravy, montáž a demontáž příslušenství, diagnostiku aj. Máme k dispozici kvalifikovaný personál, moderní vybavení a originální náhradní díly. Je důležité, aby přívěs či podvalník byl bezpečný pro provoz.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Úpravy, servis přívěsů, nákladních vozidel - servisní středisko

Úpravy, servis přívěsů, nákladních vozidel - servisní středisko

MANAP KM Břest zajišťuje servis a úpravy nákladních vozidel a přívěsů pro zájemce z okolí Kroměříže, Zlínskoho kraje. Využijte moderního servisního střediska, zkušených mechaniků a náhradních dílů.

Přívěsy, transportéry, přepravníky pro osobní a užitková vozidla do 3,5 tuny - prodej a servis přívěsných vozíků HUMBAUR

Přívěsy, transportéry, přepravníky pro osobní a užitková vozidla do 3,5 ...

MANAP KM Břest dodá spolehlivé a kvalitní přívěsy HUMBAUR pro zájemce ze Zlínského kraje. Pro osobní i dodávková vozidla do 3,5 tuny je tu více možností - přívěsné vozíky, přepravníky, transportéry.

Štítky:Motorová vozidla nákladníAutodíly a autopříslušenství

Podstránky

Prodej a servis přívěsů HUMBAUR

Přívěsy HUMBAUR – prodej a servis od autorizovaného prodejce

Pokud hledáte kvalitní, spolehlivé a cenově dostupné přívěsy pro osobní i nákladní vozidla, pak byste měli zvážit nabídku firmy MANAP KM, s.r.o. ze Zlínského kraje. Jsme autorizovaným prodejcem a servisním partnerem firmy HUMBAUR, která patří mezi přední evropské výrobce přívěsů, přepravníků, transportérů, podvalníků.

Prodej náhradních dílů HUMBAUR

Náhradní díly pro přívěsy, transportéry, přepravníky HUMBAUR

Pokud jste majitelem přívěsu HUMBAUR a potřebujete k němu náhradní díly nebo příslušenství, pak máte štěstí. Autorizovaný prodejce přívěsů a náhradních dílů HUMBAUR, firma MANAP KM, s.r.o. z Kroměřížska je vaším spolehlivým dodavatelem všeho, co potřebujete pro bezproblémové používání vašeho přívěsu.

Servis nákladních vozidel

Servis nákladních vozidel, opravy, výměna náhradních dílů, pneuservis Kroměřížsko

Jestliže provozujete nákladní vozidla, pak víte, jak důležitá je jejich pravidelná a kvalitní údržba. Nákladní vozidla jsou vystavena velké zátěži a opotřebení, a proto potřebují odbornou péči a servis. A právě to vám nabízí firma MANAP KM, s.r.o. z Kroměřížska ve Zlínském kraji.


Kontakty

MANAP KM s.r.o.
parc. čís. 148, vedle č.p. 322 naproti ČS ONO
Břest 768 23
GPS: 49°22′18.7″ N, 17°26′8.41″ E

49°22′18.7″ N, 17°26′8.41″ E

QR kód firmy MANAP KM s.r.o.

MOTO NERO
Hulínská 2318
Kroměříž 767 01
GPS: 49°18′20.81″ N, 17°24′17.78″ E

49°18′20.81″ N, 17°24′17.78″ E

QR kód firmy MOTO NERO
WEBOVÁ STRÁNKA MANAP KM s.r.o. Prodej přívěsů, podvalníků Zlínský kraj
Adresa

Adresa

parc. čís. 148, vedle č.p. 322 naproti ČS ONO
Břest 768 23

bures@manap-km.cz
+420 777 227 471

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Prodej a servis přívěsů HUMBAUR

Prodej a servis přívěsů HUMBAUR

Prodej náhradních dílů HUMBAUR

Prodej náhradních dílů HUMBAUR

Servis nákladních vozidel

Servis nákladních vozidel

Kde nás najdete

parc. čís. 148, vedle č.p. 322 naproti ČS ONO
Břest 768 23

GPS49°22′18.7″ N, 17°26′8.41″ E

Plánování trasy

parc. čís. 148, vedle č.p. 322 naproti ČS ONO Břest 76823

Prospekty

Certifikát kvality firmy