Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

kofix@kofix.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 604 338 904

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Mokrá 353
Zlín-Mladcová 760 01

Průmyslové popisovače pro výrobu i domácnost - fixy, tužky, mastkové křídy pro značení kovu, skla, plastu, dřeva, betonu, keramiky

Společnost KOFIX Zlín je výrobce a prodejce průmyslového značení. Nakupujte přes eshop průmyslové popisovače - fixy, tužky, inkousty, mastkové křídy pro značení kovu, skla, plastu, dřeva, betonu aj.


Průmyslové popisovače jsou nezbytným pomocníkem pro každého, kdo potřebuje označit různé materiály. Ať už se jedná o kov, dřevo, sklo, plast, gumu, beton nebo keramika, vždy existuje vhodný popisovač, který zajistí trvanlivý, viditelný popis. Firma KOFIX Zlín vyrábí vlastní průmyslové popisovače a dodá i popisovače od renomovaných výrobců, jako jsou PAINTY, ALTECO nebo EDDING. Nakoupit můžete přes eshop.

V našem sortimentu najdete:

Průmyslový značkovač-popisovač Kofix v lahvičce - popisuje lehce na jakýkoliv nerovný materiál - železo, dřevo, beton, plast aj. Je v různých barvách i šířkách hrotu.

Mastková křída - křída ve tvaru hranatého nebo kulatého mastku, která slouží k dočasnému značení na hladkých i hrubých površích - vhodná pro značení kovů, lepenky, kůže, kamene, betonu a textilií. Mastková křída je snadno smazatelná vlhkou houbou nebo hadříkem.

Paint Marker ALTECO - popisovač s olejovou náplní, který je odolný proti vodě, oleji, alkoholu a ředidlům. Paint Marker ALTECO je vhodný pro značení kovu, dřeva, skla, plastu, keramiky a dalších. Paint Marker ALTECO je k dispozici v různých tloušťkách hrotu a barvách.

Peel Off China Marker - zavinovací tužka pro téměř všechny poprchy, ideální na hladký leský povrch. Vhodná na sklo, porcelán, kov, plast, fólie a další. Je k dispozici v různých barvách - černá, červená, bílá, oranžová, zelená a modrá.

Permanentní popisovač PAINTY FMP - popisovač s permanentní náplní, který je odolný proti vodě, oleji, alkoholu a ředidlům. Permanentní popisovač PAINTY FMP je vhodný pro značení na kovu, dřevě, skle, plastu, gumě, keramice a dalších. Je k dispozici v různých tloušťkách hrotu a barvách.

Průmyslové popisovače EDDING - popisovače s různými druhy náplní, které jsou určené pro specifické použití. Průmyslové popisovače EDDING zahrnují například popisovače pro značení textilu, popisovače pro značení pod UV světlem, popisovače pro značení na mokrých površích a další. Jsou k dispozici v různých tloušťkách hrotu a barvách.

Inkoust na značení kovu - speciální inkoust, který se nanáší na kovový povrch pomocí štětce, houbičky nebo tampónu. Inkoust je rychleschnoucí, odolný proti vodě, oleji, kyselinám a zásadám. Neznačí nerez a neželezné kovy.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Výroba, prodej průmyslové popisovače - pro autobazary, kancelářské, grafické, permanentní, smývatelné, na textil, na sklo

Výroba, prodej průmyslové popisovače - pro autobazary, kancelářské, ...

Firma KOFIX Zlín je výrobce a prodejce průmyslových popisovačů. Dodá průmyslové popisovače - pro autobazary, permanentní, smývatelné, na textil, sklo, kancelářské i grafické. Klientelu má po celé ČR.

Kvalitní ruční lisy, litinové držáky, stojany na vrtačku k použití na pracovním stole

Kvalitní ruční lisy, litinové držáky, stojany na vrtačku k použití na ...

Společnost KOFIX představuje ruční lisy, litinové držáky a stojany na vrtačku. Získejte záruku, výhodné ceny a slevy. Objednejte si je online na našem eshopu nebo na provozovně ve Zlíně.

Štítky:NářadíReklamní předmětyStroje jednoúčelové a speciálníSvářecí strojeAutodíly a autopříslušenství

Podstránky

Metalické třásně, praporky, pompomy

Metalické třásně, praporky, pompony pro reklamní účely, zakázková výroba

Třásně, praporky a pompony jsou nejenom dekorativní, ale také praktické doplňky pro různé příležitosti. Ať už se jedná o oslavu sportovního úspěchu, prezentaci automobilů nebo reklamní akci, tyto barevné a lesklé výrobky dokážou přitáhnout pozornost a vytvořit veselou atmosféru. Významným dodavatelem třásní, praporků a pompon na tuzemském trhu je firma KOFIX Zlín - Rostislav Pavlík, která se zabývá jejich výrobou již více než 20 let.

Popisovače, gravírovací pera

Průmyslové popisovače, gravírovací pera elektrická, vyjiskřovací, pneumatická

E-shop na webu kofix.cz je zaměřený na prodej popisovačů pro průmyslové i domácí značení, mikrobodové značení, elektrochemické značení, předmětů na gravírování, vyjiskřování, ručních razidel. V internetovém obchodě si vyberete z nabídky kvalitních průmyslových peramanentních popisovačů Kofix, EDM vyjiskřovaček, ručních razidel, razidel pomocí vzduchu.

Litinové stojany, ruční lisy

Ruční stojanové lisy a litinové stojany se zárukou a servisem z e-shopu kofix.cz

Ruční lisy a litinové stojany jsou užitečné nástroje pro různé druhy oprav a údržby. Ve specializovaném e-shopu na webu kofix.cz si vyberete kvalitní a cenově dostupné ruční stojanové lisy a litinové stojany. Garantujeme rychlé dodání, záruku a servis v záruční i pozáruční lhůtě.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

KOFIX Rostislav Pavlík
Mokrá 353
Zlín-Mladcová 760 01
GPS: 49°14′16.94″ N, 17°39′25.92″ E

49°14′16.94″ N, 17°39′25.92″ E

QR kód firmy KOFIX Rostislav Pavlík
WEBOVÁ STRÁNKA KOFIX Rostislav Pavlík

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Metalické třásně, praporky, pompomy

Metalické třásně, praporky, pompomy

Popisovače, gravírovací pera

Popisovače, gravírovací pera

Litinové stojany, ruční lisy

Litinové stojany, ruční lisy

Kde nás najdete

Mokrá 353
Zlín-Mladcová 760 01

GPS49°14′16.94″ N, 17°39′25.92″ E

Plánování trasy

Mokrá 353 Zlín-Mladcová 76001

Prospekty

Certifikát kvality firmy