Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@mdediago.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 602 716 969

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Vídeňská 297/99
Brno 639 00

Náhradní díly pro převodovky - samostatná ozubená kola, pastorky, hřídele, možnost výroby na klíč

Spolehlivým dodavatelem náhradních dílů pro převodovky, samostatných ozubených kol, pastorků a hřídelí je firma MDE - DIAGO s.r.o. z Brna.


Jestliže hledáte kvalitní a spolehlivé náhradní díly pro převodovky, pak jste na správném místě. V sortimentu společnosti MDE - DIAGO s.r.o. z Brna najdete samostatná ozubená kola, pastorky, hřídele a další komponenty pro různé typy převodovek. Ať už potřebujete čelní, kuželočelní, šnekové nebo planetové převodovky, máme pro vás řešení.

Naše náhradní díly jsou vyráběny z kvalitních materiálů a splňují nejpřísnější normy. Dodáváme náhradní díly pro převodovky renomovaných značek, jako jsou TGE, SIEMENS/FLENDER, SATI, STM a GSM. Máme bohaté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti převodové techniky. Zajišťujeme dodávky a výměny ozubených věnců. Vyrábíme na klíč na základě dodané dokumentace, případně díly překreslíme, nadimenzujeme a optimalizujeme podle Vašich požadavků a potřeb.

Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo instalací náhradních dílů pro převodovky, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme najít optimální řešení pro vaši aplikaci.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Kluzná ložiska Turbolink - revoluční řešení pro snížení tření a opotřebení ve vysokootáčkových strojích

Kluzná ložiska Turbolink - revoluční řešení pro snížení tření a ...

Kluzná ložiska a ložiskové systémy prvotřídní kvality, které vyrábí jihokorejská firma Turbolink, dodává česká společnost MDE - DIAGO s.r.o. z Brna.

Autorizovaný distributor ložisek výrobců NTN-SNR a kvalitních ocelových ložisek společnosti ISB

Autorizovaný distributor ložisek výrobců NTN-SNR a kvalitních ocelových ...

Firma MDE-Diago s.r.o. z Brna je autorizovaným distributorem ložisek výrobce NTN-SNR využívaných v leteckém, automobilovém i energetickém průmyslu. Dodáváme také ložiska italské společnosti ISB

Štítky:Motory a elektromechanické pohonyNáhradní díly pro stroje a zařízeníStrojírny a kovovýrobaLožiska, řetězy a výkovky

Podstránky

Ložiska

Ložiska pro stroje a zařízení renomovaných výrobců, autorizovaný dealer ložisek NTN, ISB

Ložiska jsou důležitou součástí mnoha strojů a zařízení, které umožňují jejich plynulý a efektivní pohyb. Existuje mnoho typů ložisek, které se liší podle tvaru, materiálu, velikosti, zatížení a dalších parametrů. V České republice je jedním z předních dodavatelů ložisek společnost MDE-DIAGO s.r.o., se sídlem v Brně.

Převodovky

Převodovky, převodové systémy pro průmysl, dopravu, stavebnictví, zemědělství

Převodovky umožňují přenášet a měnit otáčky, směr a moment otáčení mezi dvěma nebo více hřídeli. Převodovky se používají v různých oblastech, jako je doprava, průmysl, zemědělství, stavebnictví a dalších. Existuje mnoho druhů převodovek, které se liší podle konstrukce, materiálu, účelu a výkonu. Naše společnost MDE-DIAGO s.r.o. je jedním z předních dodavatelů různých typů převodovek.

Servis

Prodej, opravy, servis převodovek, motorů, ozubených dílů, hřídelí

Jsme inženýrská firma s širokým záběrem a působíme na trhu od roku 2011. Nabízíme celou škálu výrobků a služeb ve strojírenství, od návrhu řešení, konstrukce, výroby, montáže a servisu velkého zařízení, až po poslední ložisko ve stroji. Specializujeme se na prodej, opravy, servis převodovek, motorů, ozubených dílů, hřídelí, ozubených věnců, řetězových kol pro správnou funkci a výkonnost strojů a zařízení.


Kontakty

MDE - DIAGO s.r.o.
Vídeňská 297/99
Brno 639 00
GPS: 49°10′23.45″ N, 16°35′51.14″ E

49°10′23.45″ N, 16°35′51.14″ E

QR kód firmy MDE - DIAGO s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA MDE - DIAGO s.r.o. Strojírenské díly
Adresa

Adresa

Vídeňská 297/99
Brno 639 00

info@mdediago.cz
+420 602 716 969

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Ložiska

Ložiska

Převodovky

Převodovky

Servis

Servis

Kde nás najdete

Vídeňská 297/99
Brno 639 00

GPS49°10′23.45″ N, 16°35′51.14″ E

Plánování trasy

Vídeňská 297/99 Brno 63900

Prospekty

MDE - DIAGO s.r.o. Strojírenské dílyCertifikát kvality firmy