Autodoprava, nákladní doprava, přeprava nákladu, převoz zásilek, paletová přeprava, expresní přeprava

Společnost Pěnkava s.r.o. nabízí spolehlivou a profesionální přepravu Vašeho nákladu. Zajistí rychlou, bezpečnou a efektivní přepravu zboží.


Spolehlivý partner pro přepravu nákladu
Hledáte spolehlivou a profesionální firmu na přepravu vašeho nákladu? Pak jste na správném místě. Pěnkava s.r.o. je rodinná firma s více než 20 lety zkušeností na českém trhu. Nabízí širokou škálu služeb v oblasti kamionové dopravy, jako jsou:

- Expresní přeprava: Pokud potřebujete doručit vaše zboží rychle a bezpečně, Pěnkava s.r.o. vám zajistí expresní přepravu s minimální dobou čekání a maximální spolehlivostí. Můžete si vybrat z různých typů vozidel podle velikosti a hmotnosti vašeho nákladu.
- Paletová přeprava: Pokud máte zboží zabalené na paletách, Pěnkava s.r.o. vám nabízí paletovou přepravu s vysokou kvalitou a efektivitou. Vaše palety budou pečlivě naloženy, upevněny a vyloženy pomocí moderních manipulačních prostředků. Můžete si také zvolit pojištění vašeho zboží proti poškození nebo ztrátě.
- Přeprava chlazeného zboží: Pokud potřebujete přepravit zboží, které vyžaduje speciální teplotní režim, Pěnkava s.r.o. vám poskytne přepravu chlazeného zboží s dodržením všech hygienických a bezpečnostních norem. Vaše zboží bude uloženo v izolovaných a klimatizovaných návěsech, které zajišťují optimální teplotu a vlhkost během celé cesty.
- Přeprava zboží nad 3.5 tuny: Pokud máte těžké nebo objemné zboží, které přesahuje hmotnostní limit 3.5 tuny, Pěnkava s.r.o. vám nabízí přepravu zboží nad 3.5 tuny s použitím kvalitních nákladních vozů značek Scania, Volvo a Mercedes-Benz. Vaše zboží bude bezpečně přepraveno na místo určení s ohledem na dopravní předpisy a podmínky.
- Přeprava zboží do 3.5 tuny: Pokud máte lehké nebo malé zboží, které nepřesahuje hmotnostní limit 3.5 tuny, Pěnkava s.r.o. vám nabízí přepravu zboží do 3.5 tuny s využitím menších a obratnějších vozidel. Vaše zboží bude rychle a flexibilně doručeno na požadovanou adresu s možností sledování zásilky online.
- Převozy mezi sklady: Pokud potřebujete přemístit vaše zboží mezi různými sklady, Pěnkava s.r.o. vám nabízí převozy mezi sklady s garantovanou dostupností a spolehlivostí. Vaše zboží bude převezeno z jednoho skladu do druhého v co nejkratším čase a s minimálními náklady.
- Převoz kusových a nestandardních zásilek: Pokud máte zboží, které se nesnese do běžných rozměrů nebo hmotnosti, Pěnkava s.r.o. vám nabízí převoz kusových a nestandardních zásilek s individuálním přístupem a řešením. Vaše zboží bude zabaleno, naloženo, přepraveno a vyloženo s maximální péčí a opatrností.

Pěnkava s.r.o. je firma, která se neustále rozvíjí a inovuje. Sleduje nejnovější trendy a technologie v oblasti nákladní a investuje do vzdělávání a motivace svých zaměstnanců. Pěnkava s.r.o. je firma, která dbá na spokojenost a důvěru svých zákazníků. Pěnkava s.r.o. je firma, která vám nabízí nejlepší řešení pro vaši přepravu.

Pěnkava s.r.o. - vaše cesta k úspěchu.

Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Pěnkava s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pěnkava s.r.o.
www.penkavatransport.cz
Adresa

Adresa

Lhota nad Moravou 24
Náklo 783 32

penkava.o@email.cz
+420 602 229 788

Zobrazit na mapě...

Najdete nás také zde:

ARES
captcha