Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@greenws.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 777 500 885

Zavolejte nám

Kde nás najdete

U Mlýna 302
Rovensko pod Troskami 512 63

Efektivní řešení odpadů pro zelenější budoucnost s Green Waste Services s.r.o.

Green Waste Services s.r.o. nabízí širokou škálu služeb zaměřených na efektivní a ekologické řešení problémů s odpady pro podniky i obce.


Green Waste Services s.r.o. je expertem v oblasti odpadového hospodářství, poskytujícím komplexní služby od ekologického poradenství až po praktické řešení problémů s odpady. Naše služby zahrnují zpracování žádostí pro nakládání s odpady, vyhotovení EIA (Environmental Impact Assessment - Hodnocení vlivu na životní prostředí), Základní hodnocení rizik, identifikační listy pro nebezpečné odpady a vedení průběžné evidence odpadů.

Specializujeme se na sběr a výkup odpadů, včetně nebezpečných odpadů, a nabízíme výkup barevných kovů, plastových odpadů z výroby, papíru a odpadů na bázi plast + kov. Zajímavou službou je také výkup odpadů s obsahem drahých kovů a speciální výkup CuSn4-10 a cínu.

Poskytujeme také dodávku odpadových nádob, akreditované vzorkování odpadů a odpadních vod, zajištění laboratorního rozboru a sepsání protokolu. Nabízíme skartaci podnikových dokumentů termickou cestou, včetně vystavení skartovacích protokolů.

Naše společnost provádí čištění kanalizace a odstraňování havárií na kanalizaci vysokotlakým čistícím zařízením ECOVAC 200, frézování silně zanešených úseků kanalizace a následnou kamerovou prohlídku. Provádíme také čištění usazenin průmyslových lapolů a jímek s následným odstraněním vzniklého odpadu, včetně těsnostních zkoušek a oprav zařízení.

V Green Waste Services s.r.o. se zavazujeme k poskytování kvalitních a efektivních služeb, které pomáhají našim klientům řešit jejich problémy s odpady způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí. Pro více informací o našich službách nebo pro nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Sběr odpadů Rovensko pod Troskami - výkup veškerých barevných kovů, včetně železa

Sběr odpadů Rovensko pod Troskami - výkup veškerých barevných kovů, ...

Naše sběrné suroviny Rovensko pod Troskami jsou tu od toho, aby Vám pomohly od nebezpečných odpadů, od odpadů s obsahem drahých kovů, plastových odpadů z výroby atd.

Skartace podnikových dokumentů rychlou a bezpečnou cestou Semily

Skartace podnikových dokumentů rychlou a bezpečnou cestou Semily

Skartace podnikových dokumentů rychle a kvalitně včetně vystavení skartovacího protokolu. S účastí vašeho zástupce vyřídíme vše na jednom místě.

Štítky:Práce s odpady a skladování odpadůRecyklace a likvidace odpadůSběr a výkup odpadů

Podstránky

Odpadové hospodářství

Sběr a výkup odpadů, barevných kovů, nebezpečných odpadů v okrese Semily

Výkup barevných kovů, železa, sběr a výkup odpadů včetně plastových odpadů z výroby, výkup papíru, odpadů s obsahem drahých kovů i speciální výkup CuSn4-10 a cínu jsou služby v oblasti odpadového hospodářství, které poskytuje v Libereckém kraji společnost Green Waste Services, s.r.o. s provozovnami Rovensko pod Troskami a Stružinec v okrese Semily.

Čištění kanalizací

Vzorkování odpadních vod, čištění a monitorování kanalizací, skartace dokumentů

Odpadové hospodářství Green Waste Services, s.r.o. s provozovnami v Rovensku pod Troskami a Stružinci okres Semily poskytuje profesionální služby nejen v oblasti sběru, výkupu, recyklace odpadů a druhotných surovin, ale rovněž disponuje akreditací na vzorkování odpadů a odpadní vod, provádí čištění kanalizací vysokotlakým čisticím zařízením, skartuje podnikové dokumenty včetně vystavení protokolu.

Ekologické poradenství

Ekologické poradenství, EIA, nakládání s nebezpečnými odpady, zhodnocení rizik

V Green Waste Services, s.r.o. v okrese Semily poskytujeme také ekologické poradenství obcím, firmám, velkým i středním podnikům v nakládání s odpady, základním zhodnocením rizik, zpracujeme žádosti pro nakládání s odpady, posuzujeme vlivy na životní prostředí EIA, vystavíme dokumenty pro manipulaci a přepravu nebezpečných odpadů, zabýváme se celkovým řešením problémů v odpadovém hospodářství.


Kontakty

Green Waste Services, s.r.o.
U Mlýna 302
Rovensko pod Troskami 512 63
GPS: 50°32′16.44″ N, 15°15′32.62″ E

50°32′16.44″ N, 15°15′32.62″ E

QR kód firmy Green Waste Services, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA Green Waste Services, s.r.o. Odpadové hospodářství
Adresa

Adresa

U Mlýna 302
Rovensko pod Troskami 512 63

info@greenws.cz
+420 777 500 885

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Odpadové hospodářství

Odpadové hospodářství

Čištění kanalizací

Čištění kanalizací

Ekologické poradenství

Ekologické poradenství

Kde nás najdete

U Mlýna 302
Rovensko pod Troskami 512 63

GPS50°32′16.44″ N, 15°15′32.62″ E

Plánování trasy

U Mlýna 302 Rovensko pod Troskami 51263

Prospekty

Certifikát kvality firmy