Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

bthaus@bthaus.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 731 577 300

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Uhelná 2641/4
Znojmo 669 02

Stínící technika od BT Haus: kvalita, bezpečnost a design

Společnost BT Haus ze Znojma se specializuje na dodávky a montáž stínící techniky jako jsou žaluzie, markýzy či rolety. Vyberte si z kvalitního sortimentu stínící techniky od zkušených dodavatelů.


Stínící technika chrání před sluncem, teplem a hlukem, ale také dotváří vzhled a atmosféru interiéru i exteriéru. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou stínící techniku, pak je pro Vás správnou volbou firma BT Haus.

Spolupracujeme s renomovaným dodavatelem Kasko-VS. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a působíme na jižní Moravě a dolním Rakousku. V nabídce máme venkovní žaluzie EXT50 / INT50, které jsou vhodné pro stínění menších ploch oken nebo dveří. Mají lamely ve tvaru C bez zahnutých okrajů a šířku 50 mm. Jsou vedeny v lankách, které je fixují a chrání před větrem. Dodáváme je v různých barvách.

Venkovní žaluzie C80, C80S / C65 slouží pro stínění větších ploch oken nebo dveří. Mají lamely ve tvaru C se zahnutými okraji a šířku 80 mm nebo 65 mm. Pro stínění velkých ploch oken nebo dveří máme v nabídce venkovní žaluzie Z90 / Z70, které mají lamely ve tvaru Z umožňující lepší domykatelnost a těsnost než u lamel tvaru C. Mají šířku 90 mm nebo 70 mm.

Výše uvedené typy je možné ovládat ručně nebo elektricky, zatímco venkovní žaluzie EXT50-V nemají žádné ovládání. Stíní menší plochy oken nebo dveří, mají lamely ve tvaru C bez zahnutých okrajů a šířku 50 mm.

V našem sortimentu si vyberete i předokenní roletu RADIX, která je určená pro dodatečnou montáž do ostění. Pro montáž do novostaveb, při rekonstrukcích a zateplování je vhodná roleta se zaomítacím boxem – COVERT. Pro montáž nad okno doporučujeme předokenní roletu nadokenní COMBI.
Rolety do překladu HELUZ jsou určené pro montáž do překladu nad okno. Skládají se z roletového pancíře, boxu a vodících lišt. Pancíř je sestaven z lamel o krycí výšce 39 mm, které jsou hliníkové a plněné polyuretanovou pěnou. Box je integrován do překladu HELUZ a není viditelný. Všechny rolety lze ovládat ručně nebo elektricky.

Pokud si nejste jisti, jakou stínící techniku si vybrat, obraťte se na nás. Poradíme Vám s výběrem, změříme okna, připravíme cenovou nabídku a zajistíme kvalitní montáž.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Pořiďte si u nás garážová vrata – zaručená kvalita a spokojenost od zkušených dodavatelů

Pořiďte si u nás garážová vrata – zaručená kvalita a spokojenost od ...

Společnost BT Haus ze Znojma zajišťuje garážová vrata. Objednejte si u zkušených dodavatelů kvalitní ať už sekční, křídlová či roletová garážová vrata. Vše pro Vaši bezpečnost s nadčasovým designem.

Parapety a sítě pro Vaše okna od zkušeného týmu

Parapety a sítě pro Vaše okna od zkušeného týmu

Společnost BT Haus ze Znojma dodává doplňky jako jsou vnitřní, venkovní parapety a sítě do oken. V nabídce máme širokou škálu parapetů a sítí do oken v různých kvalitativních třídách a odstínech.

Štítky:Kovová a hliníková okna a dveřePlastová okna a dveřeRolety, žaluzie a markýzyKovová vrata a ploty

Podstránky

Stínicí technika

Stínicí technika Kasko-VS, venkovní a vnitřní žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu

Uvažujete o kvalitní a cenově dostupné stínicí technice pro váš domov nebo kancelář? Potom se s důvěrou obraťte na firmu BT Haus ze Znojma. BT Haus je rodinná firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru stavebnictví a stínicí techniky. Nabízíme široký sortiment venkovních rolet a žaluzií, vnitřních žaluzií výrobce Kasko-VS, sítí proti hmyzu, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Poskytujeme profesionální poradenství, montáž, servis a záruku na všechny své produkty.

Okna plastová, hliníková

Montáž plastových a hliníkových oken Slovaktual, Incon Znojemsko

Sháníte kvalitní a cenově dostupná plastová nebo hliníková okna pro váš dům, byt nebo kancelář? Na Znojemsku a celé jižní Moravě je odborníkem na dodání, montáž, servis plastových a hliníkových oken firma BT Haus, která má mnohaleté zkušenosti v oboru stavebnictví a stínicí techniky. Nabízíme široký sortiment oken plastových i hliníkových výrobců Slovaktual, Incon, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti.

Garážová vrata

Garážová vrata Kružík, sekční, rolovací, posuvná, dvoukřídlá vrata montáž a servis Znojemsko

Garážová vrata jsou důležitou součástí každé garáže. Garážová vrata nejen chrání vozidlo a další věci uložené v garáži před zloději, počasím a nečistotami, ale také ovlivňují vzhled a funkčnost garáže. Proto je vhodné zvolit garážová vrata, která budou vyhovovat vašim potřebám a přáním. BT Haus ze Znojma instaluje kvalitní a bezpečná garážová vrata Kružík. Mezi nejčastěji používané typy garážových vrat patří sekční, rolovací, posuvná a dvoukřídlá.


FIREMNÍ ČLÁNKY

Kvalitní stínicí technika různých typů pro váš dům, byt nebo kancelář

Kvalitní stínicí technika různých typů pro váš dům, byt nebo kancelář

Široký sortiment kvalitní stínicí techniky různých typů za nejlepší možné ceny pro váš dům, byt nebo kancelář nabízí česká firma s dlouholetou ...

Garážová vrata Kružík: důležitý prvek každého domu nebo budovy

Garážová vrata Kružík: důležitý prvek každého domu nebo budovy

Garážová vrata jsou důležitým prvkem každého domu nebo budovy. Nejen, že chrání vozidla a majetek před nepříznivými povětrnostními podmínkami a ...


Kontakty

BT HAUS s.r.o.
Uhelná 2641/4
Znojmo 669 02
GPS: 48°51′32.04″ N, 16°3′15.88″ E

48°51′32.04″ N, 16°3′15.88″ E

QR kód firmy BT HAUS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA BT HAUS s.r.o.

WEBOVÁ STRÁNKA

BT HAUS s.r.o.
bthaus.cz

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Stínicí technika

Stínicí technika

Okna plastová, hliníková

Okna plastová, hliníková

Garážová vrata

Garážová vrata

Kde nás najdete

Uhelná 2641/4
Znojmo 669 02

GPS48°51′32.04″ N, 16°3′15.88″ E

Plánování trasy

Uhelná 2641/4 Znojmo 66902

Prospekty

Certifikát kvality firmy