Čerstvé maso, uzeniny, zpracování masa, Maso Příbram, Příbramská uzenina, Mr. Natur, tradiční receptury

Uzeniny Příbram, a.s. nabízí čerstvé maso a uzeniny dle tradičních receptur a postupů pod značkami Maso Příbram, Příbramská uzenina a Mr. Natur.


Uzeniny Příbram, a.s.
Uzeniny Příbram - to je uzenina s tradicí!

Pokud máte rádi kvalitní, českou uzeninu, pak jste na správném místě. Uzeniny Příbram, a.s. je společnost, která se zabývá zpracováním masa a výrobou tradičních uzenin již dlouhá léta. V naší nabídce najdete široký sortiment výrobků, které uspokojí každého milovníka masa. Ať už hledáte šunky, salámy, klobásy, párky, pečeně nebo speciality, u nás si jistě vyberete.

Naše výrobky jsou vyrobeny podle tradičních receptur a postupů, které zaručují vysokou kvalitu a chuť. Zpracováváme jatečné zvířata z českých farem ve vlastních výrobních závodech v Příbrami a Zábřehu na Moravě. Dbáme také na zdraví našich zákazníků a nabízíme výrobky se sníženým obsahem sodíku nebo bez umělých přísad.

Naše značky:

Maso Příbram - čerstvé maso a masné výrobky.

Příbramská uzenina - trvanlivé fermentované výrobky s dlouholetou tradicí. Mezi tyto jedinečné produkty patří například Brdská klobása, Příbramská sněženka nebo Vysočina salám.

Mr. Natur - exkluzivní značka pro speciality z řad uzenin, polotovarů a také vyzrálých hovězích steaků či sezóně pro česká zvěřinová masa.

Uzeniny Příbram si můžete koupit v mnoha obchodních řetězcích po celé České republice. Na našem webu také najdete více informací o naší společnosti, našich projektech a našich značkách.

Nečekejte a ochutnejte uzeniny od firmy Uzeniny Příbram, a.s. Zjistíte, že je to opravdu rozdíl. Uzeniny Příbram - to je uzenina s tradicí!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Maso z českých chovů, tradiční masné výrobky, ZEMAN maso - uzeniny

Maso z českých chovů, tradiční masné výrobky, ZEMAN maso - uzeniny
Řeznické prodejny ZEMAN maso - uzeniny nabízí maso z českých chovů a vlastní porážky. Prodáváme tradiční masné výrobky, které vyrábíme podle klasických receptur za využití nejmodernějších technologií.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Uzeniny Příbram, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Uzeniny Příbram, a.s.
www.uzeninypribram.cz
Adresa

Adresa

Jinecká 315
Příbram 261 01

info@uzeniny-pribram.cz
+420 318 401 111


Najdete nás také zde:

www.ceskaporadna.czARES
captcha