Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

omprotivin@bondioli-pavesi.com

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 382 252 912

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Švermova 349
Protivín 398 11

Bondioli & Pavesi Group - Váš partner pro inteligentní integrované energetické systémy

Nová generace strojů musí být bezpečnější, tišší a snadněji ovladatelná než kdy předtím. Stroje, které spotřebovávají méně energie a jsou schopné komunikovat s jinými stroji.


Společnost Bondioli & Pavesi se dlouhodobě zavazuje k inovacím a investicím do nových technologií, a tím se stala ideálním partnerem pro návrh a výrobu inteligentních integrovaných systémů pro přenos energie v městě.

Představujeme vám náš revoluční koncept - Bondioli & Pavesi HUB, který sestává z řady inteligentních komponent integrovaných do systému přenosu energie. Tyto komponenty poskytují jedinečné možnosti ovládání a získávání dat, čímž redefinujeme standardy v této oblasti.

Systém HUB je naší odpovědí na rostoucí požadavky trhu a stále složitějších strojů. Vážně bereme snahy o zajištění spolehlivosti a efektivity, a proto jsme vyvinuli elektronické ovládání, které se snadno instaluje a používá.

Díky inteligentní integraci elektroniky jsou naše komponenty plně kompatibilní s vzdálenými linkami. To umožňuje odesílání a přijímání dat pro aplikaci technik Internetu věcí (IoT) a ovládání přes mobilní zařízení, což zvyšuje pohodlí a flexibilitu použití.

Začlenění komponent HUB do vašeho stroje zlepšuje jeho efektivitu, činí jej produktivnějším a zároveň snadněji ovladatelným. Navíc, implementace systému HUB s cloudovou správou dat otevírá nové možnosti pro využití Průmyslu 4.0, což znamená obrovský potenciál pro budoucí vývoj a inovace.

Nechte se inspirovat naší technologií a společně posuneme vaše stroje na novou úroveň inteligence a výkonu. Spolupracujte s námi, a my vám pomůžeme překročit hranice toho, co je technologicky možné v oblasti inteligentních integrovaných energetických systémů ve vašem městě.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Bondioli & Pavesi – odborníci na přenos síly a hydraulické komponenty

Bondioli & Pavesi – odborníci na přenos síly a hydraulické komponenty

Hledáte spolehlivé a inovativní řešení v oblasti přenosu síly? Bondioli & Pavesi je vaším odborným partnerem s globální působností.

Bondioli & Pavesi  - hydraulická zubová čerpadla a motory pro průmyslové aplikace

Bondioli & Pavesi - hydraulická zubová čerpadla a motory pro ...

V Protivíně, v srdci České republiky, se nachází firma s více než 100letou historií, součástí globální skupiny Bondioli & Pavesi Group.

Štítky:MotopříslušenstvíNáhradní díly pro stroje a zařízení

Podstránky

Převodovky, hřídele, ozubená kola

Převodovky, hřídele, ozubená kola, převodové skříně, spojkové systémy

Společnost OM PROTIVÍN a.s. patří od roku 2007 k italské výrobní a obchodní skupině Bondioli & Pavesi, která prostřednictvím své distribuční sítě dodává svoje výrobky do více než 50 zemí světa. Výrobní program společnosti nabízí svým zákazníkům převodovky a převodové skříně, spojkové systémy, čelní soukolí, třecí spojky, řadicí válečky, hřídele, ozubená kola, diferenciály a speciální převodové systémy podle zadání zákazníka.

Převodovky a komponenty pro motocykly

Výroba převodovek, ozubených kol, hřídelí, diferenciálů, řadicích válečků

Společnost OM PROTIVÍN a.s. - Bondioli & Pavesi nevyrábí komponenty pouze pro motocyklový průmysl. Naše produkty jsou vhodné také pro automobilový průmysl a zemědělskou techniku, kde jsou vyžadovány stejné parametry jako u motorek: výkon, účinnost, bezpečnost a dlouhá životnost. Pokud chcete jezdit na stroji s díly naší výroby, kontaktujte nás!


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

OM PROTIVÍN a.s. - Bondioli & Pavesi
Švermova 349
Protivín 398 11
GPS: 49°12′39.56″ N, 14°12′48.28″ E

49°12′39.56″ N, 14°12′48.28″ E

QR kód firmy OM PROTIVÍN a.s. - Bondioli & Pavesi
WEBOVÁ STRÁNKA OM PROTIVÍN a.s. - Bondioli & Pavesi Výroba přesných ozubených kol
Adresa

Adresa

Švermova 349
Protivín 398 11

omprotivin@bondioli-pavesi.com
+420 382 252 912

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Převodovky, hřídele, ozubená kola

Převodovky, hřídele, ozubená kola

Převodovky a komponenty pro motocykly

Převodovky a komponenty pro motocykly

Kde nás najdete

Švermova 349
Protivín 398 11

GPS49°12′39.56″ N, 14°12′48.28″ E

Plánování trasy

Švermova 349 Protivín 39811

Prospekty

Certifikát kvality firmy