Autodoprava Otto Pospíšil - Váš spolehlivý partner pro autodopravu, stěhování a pronájem dodávek v okolí Plzně

Jsme společností specializující se na vnitrostátní autodopravu, stěhování a pronájem dodávek. Spolupracujeme s Zásilkovnou a nabízíme široké spektrum služeb pro firmy i jednotlivé zákazníky.


Autodoprava Otto Pospíšil
Vítejte v Autodopravě Otto Pospíšil, profesionálním poskytovateli služeb v oblasti autodopravy, stěhování a pronájmu dodávek v Bdeněvsi, okres Plzeň. S naší společností můžete spolehnout na kvalitní a spolehlivé služby, které uspokojí vaše potřeby.

Naše nabídka služeb zahrnuje:
. Rozvoz zásilek pro firmy: Jsme spolehlivým partnerem pro rozvoz zásilek pro vaši firmu. Spolupracujeme se Zásilkovnou, což nám umožňuje efektivně a spolehlivě distribuovat zásilky.
. Zásilková služba: Nabízíme komplexní zásilkovou službu pro firmy i jednotlivé zákazníky. Můžete se spolehnout na rychlé a bezpečné doručení vašich zásilek.
. Stěhování: Poskytujeme profesionální stěhovací služby pro vaše potřeby. S našimi zkušenými a pečlivými pracovníky zajistíme hladký a bezpečný přesun vašeho majetku.
. Pronájem dodávek: V naší nabídce máme pronájem dodávek jak krátkodobě, tak dlouhodobě. Poskytujeme spolehlivá a prostorná vozidla pro vaše potřeby.
. Přeprava osob (minibus): Zajišťujeme také přepravu osob v našem minibusu. Bezpečně a pohodlně vás dopravíme na vaše cílové místo.
. Klasická autodoprava: Jsme k dispozici pro vnitrostátní autodopravu různých typů nákladu. Spolehněte se na naši odbornost a zkušenosti v oblasti autodopravy.

Když potřebujete spolehlivou a profesionální autodopravu, stěhování nebo pronájem dodávek v Bdeněvsi a okolí Plzně, kontaktujte Autodopravu Otto Pospíšil.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Vnitrostátní autodoprava, stěhování domácností i menších firem rychle a bezpečně

Vnitrostátní autodoprava, stěhování domácností i menších firem rychle a bezpečně
Plánujete stěhování, ale nechce se vám vše převážet osobním vozem celý den nebo dokonce víkend? Neznáte nikoho, kdo by měl dodávkový vůz a se stěhováním by vám pomohl?
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Autodoprava Otto Pospíšil
WEBOVÁ STRÁNKA
Autodoprava Otto Pospíšil
autodopravapospisilotto.cz
Adresa

Adresa

čp. 156
Bdeněves 330 32

pospisilotto@email.cz
+420 603 203 388


Najdete nás také zde:

ARES
captcha