Vnitrostátní autodoprava, stěhování domácností i menších firem rychle a bezpečně

Plánujete stěhování, ale nechce se vám vše převážet osobním vozem celý den nebo dokonce víkend? Neznáte nikoho, kdo by měl dodávkový vůz a se stěhováním by vám pomohl?


Autodoprava Pospíšil
Jsme Autodoprava Pospíšil a rádi vám se stěhováním pomůžeme, a nejen to také nabízíme vnitrostátní autodopravu do 3, 5t. Naše firma sídlí v obci Kozolupy v Plzeňském kraji a jsme mláda firma plná kvalifikovaných, a hlavně spolehlivých pracovníků. Samozřejmostí je u nás pojištění přepravovaného zboží a nabízíme také půjčovnu dodávkových automobilů. Pronájem poskytujeme krátkodobě i dlouhodobě, k dispozici máme 5 dodávkových vozů, ale to ještě není vše. Naše firma vám poskytne přepravu osob našim minibusem pro 7 osob a můžeme nabídnout také řidiče, vy se tak nemusíte o nic starat vše vyřešíme za vás. Naše služby jsou velmi rozsáhlé a snažíme se o maximální spokojenost zákazníka. Chcete o nás vědět více? Podívejte se na naše webové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Autodoprava Otto Pospíšil - Váš spolehlivý partner pro autodopravu, stěhování a pronájem dodávek v okolí Plzně

Autodoprava Otto Pospíšil - Váš spolehlivý partner pro autodopravu, stěhování a pronájem dodávek v okolí Plzně
Jsme společností specializující se na vnitrostátní autodopravu, stěhování a pronájem dodávek. Spolupracujeme s Zásilkovnou a nabízíme široké spektrum služeb pro firmy i jednotlivé zákazníky.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Autodoprava Otto Pospíšil
WEBOVÁ STRÁNKA
Autodoprava Otto Pospíšil
autodopravapospisilotto.cz
Adresa

Adresa

čp. 156
Bdeněves 330 32

pospisilotto@email.cz
+420 603 203 388


Najdete nás také zde:

ARES
captcha