Prodej motorek Benelli, Jawa Pérák, elekromotorek Talaria Sting, Sur-Ron light Bee

BD commodity - Moravia Moto rozšířila své aktivity o pronájem a prodej motorek i elekromotorek, v prodeji stroje Benelli, Jawa Pérák, Talaria, Sur-Ron. Provozovna Polešovice u Uherského Hradiště.


Benelli - prodej motorky
Pokud vybíráte vhodnou mašinu, ve Zlínském kraji máte možnost pořídit kvalitní stroj u Moravia Moto - BD Commodity s.r.o. Zabývá se prodejem motorek Jawa nebo Benelli i elektromotorek Talaria Sting nebo Sur-Ron.

Prodej motorek.
Stylová motorka Jawa Pérák se šestistupňovou převodovkou, elektrickým startérem, ABS, výkon motocyklu 30 koní, je možné ji řídit s řidičským oprávněním A2

Silniční motocykl Benelli TRK 502 X pro začínající enduráky s řidičským oprávněním A2, šestistupňová převodovka, výkon motoru 47, 6 k (35 kW), spotřeba jen 3, 5L .

Prodej elektromotorek.
Novinkou na Českém a Slovenském trhu je motorka s elektrickým pohonem Talaria model Sting, má nízkou hmotnost a výkon 6000W, vyniká vlastnostmi v kategorii enduro i cross. Dojezd 100 km, max. rychlost 75 km/h.

Dalším prodávaným modelem vhodným nejen do terénu, ale také na silnici je elektrická motorka Sur-Ron light Bee L1e. Výkon motoru 5000W (standard mód) a 6000W (sport mód), max. rychlost: 70 km/h, dojezd 100 km.

V případě zájmu se nám ozvěte na tel. 776019907.
Provozovna v Polešovicích u Uherského Hradiště.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Moto půjčovna - pronájem motorky Honda, Benelli, Jawa Pérák, skútru

Moto půjčovna - pronájem motorky Honda, Benelli, Jawa Pérák, skútru
V Moto půjčovně Moravia Moto v Polešovicích u Uherského Hradiště je možné si sjednat pronájem motorky i skútru, k dispozici stroje Honda, Benelli, Jawa Pérák. Dostačující oprávnění na skupinu A2.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BD commodity s.r.o. Moravia Moto - půjčovna motorek Morava
WEBOVÁ STRÁNKA
BD commodity s.r.o.
moraviamoto.cz
Adresa

Adresa

Polešovice 776
Polešovice 687 37

moraviamotomx@seznam.cz
+420 776 019 907


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha