Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

pistek@recruitmentfactory.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 777 814 932

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Vavrečkova 5262
Zlín 760 01

Personální agentura - efektivní nábor zaměstnanců do firem, hledání vhodných uchazečů v databázi

Personální agentura RECRUITMENT FACTORY s.r.o. Zlín zajistí nábor zaměstnanců do firem pro různé profese. Možnost hledání vhodných uchazečů v databázi. Efektivně, levně vybereme člena do Vašeho týmu.


Pokud hledáte zaměstnance a potřebujete pomoci rychle najít nové členy svého týmu, využijte služby personální agentury RECRUITMENT FACTORY s.r.o. Zlín. Nábor zaměstnanců probíhá efektivně dle Vašeho zadání, díky tomu můžete energii i čas věnovat dalším provozním věcem.

Je tu i možnost hledání vhodných uchazečů v databázi, takto je možné najít budoucího člena týmu rychle a pohodlně.

Máme bohaté zkušenosti, v náboru jsme dokázali obsadit stovky pozic v různých odvětvích - ve strojírenství, stavebnictví, automotive, zemědělství, farmacii, IT i ve veřejném nebo finančním sektoru.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Školení o praktickém využití umělé inteligence - jak využít AI v praxi pro zvýšení produktivity

Školení o praktickém využití umělé inteligence - jak využít AI v praxi ...

Společnost RECRUITMENT FACTORY s.r.o. Zlín zajišťuje, mimo jiné, pro firmy školení o praktickém využití umělé inteligence s cílem zlepšení firemních procesů a zvýšení produktivity.

Hledání nové práce anonymně - perfektní životopis a anonymní profil u personální agentury

Hledání nové práce anonymně - perfektní životopis a anonymní profil u ...

U personální agentury RECRUITMENT FACTORY Zlín probíhá hledání nové práce anonymně. První krok je založit anonymní profil bez kontaktů, také můžete využít CV maker a vytvořit perfektní životopis.

Štítky:Personální agenturyPersonální poradenství

Podstránky

HR Science Lab

HR science Lab, oblast lidských zdrojů s Recruitment Factory Zlín

HR science Lab je iniciativa, která se zabývá aktuálními, relevantními a přesnými informacemi o mezinárodních novinkách a trendech v oblasti lidských zdrojů. Cílem je podporovat neustálé vzdělávání a profesionální rozvoj HR profesionálů a pomáhat jim utvářet budoucnost lidských zdrojů. Na webu Recruitment Factory najdete články o různých tématech souvisejících s HR, jako jsou informální učení, organizační kultura, microlearning, sebe-řízené učení, fluktuace zaměstnanců a další.

KNOWE, test zaměstnanců

Knowe – nástroj k testování osobnosti zaměstananců

Pokud chcete lépe poznat své zaměstnance, zjistit, co je baví, jak pracují a jak je podpořit, můžete využít Knowe. Knowe je moderní nástroj, který vám pomůže testovat osobnost, motivaci a odolnost vašich zaměstnanců pomocí nejnovějších technologií. Knowe využívá automatickou komunikaci, umělou inteligenci a OMV model, který je založen na ověřených psychometrických metodách. Knowe vám ukáže, kdo je testovaný, jak se chová v práci, co ho žene nebo brzdí, jak je houževnatý a zda je schopný zvládnout i náročné úkoly, které vyžadují pevnou vůli. Chcete vědět více? Potom kontaktujte pana Aleše Velíska na e-mail velisek@recruitmentfactory.cz

Nábor zaměstnanců, ARF Profil

ARF Profil – anonymní nábor zaměstnanců v různých oborech

Jestliže hledáte novou práci, ale nechcete, aby se to dozvěděl váš současný zaměstnavatel, máme pro vás řešení. Jmenuje se ARF Profil a je to anonymní způsob, jak prezentovat vaše zkušenosti a kompetence potenciálním zaměstnavatelům. ARF profil je iniciativa společnosti Recruitment Factory, která se specializuje na nábor zaměstnanců v různých oborech. Kontaktní osobou je pan Zdeněk Pištěk, pistek@recruitmentfactory.cz


Kontakty

RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
Vavrečkova 5262
Zlín 760 01
GPS: 49°16′1.57″ N, 17°43′15.58″ E

49°16′1.57″ N, 17°43′15.58″ E

QR kód firmy RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA RECRUITMENT FACTORY s.r.o. Personální agentura Zlín

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

HR Science Lab

HR Science Lab

KNOWE, test zaměstnanců

KNOWE, test zaměstnanců

Nábor zaměstnanců, ARF Profil

Nábor zaměstnanců, ARF Profil

Kde nás najdete

Vavrečkova 5262
Zlín 760 01

GPS49°16′1.57″ N, 17°43′15.58″ E

Plánování trasy

Vavrečkova 5262 Zlín 76001

Prospekty

Certifikát kvality firmy